aktualizacja 

Ciało 70-latki w zamrażarce. Syn pobierał za nią świadczenia socjalne

60

W Górnej Frankonii dokonano przerażającego odkrycia. Mieszkaniec Bad Staffelstein na krótko przed Bożym Narodzeniem zauważył, że jego sąsiad nie żyje. Wkrótce okazało się, że w domu jednorodzinnym znajdowało się także drugie ciało. Zwłoki 70-letniej kobiety leżały w zamrażarce.

Ciało 70-latki w zamrażarce. Syn pobierał za nią świadczenia socjalne
Policja znalazła dwa ciała w jednym domu. (Getty Images)

Do tragicznych zdarzeń doszło w Bad Staffelstein w Górnej Frankonii, w Bawarii. Na krótko przed Bożym Narodzeniem jeden z mieszkańców zaniepokoił się długą nieobecnością swojego sąsiada. Zajrzał przez okno do jego domu i zauważył, że 45-latek leży na podłodze. Wezwał na miejsce policję.

Ciało 70-latki w zamrażarce

Wkrótce okazało się, że 45-latek jest martwy. Jak poinformowała policja w poniedziałek 2 stycznia podczas przeszukiwania posesji w Bad Staffelstein funkcjonariusze znaleźli kolejne zwłoki. Znajdowały się w zamrażarce.

To była 70-letnia matka mieszkańca tego domu – czytamy w policyjnym raporcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Otępienie moralne". Ks. Kobyliński o sytuacji w polskim Kościele

Policja nie znalazła żadnych dowodów na udział osób trzecich. Funkcjonariusze zakładają, że śmierć 45-latka i jego matki nastąpiła z przyczyn naturalnych. Według niepotwierdzonych doniesień sekcja zwłok już się odbyła i z całkowitą pewnością wkluczono morderstwo.

Dotychczasowe śledztwo wykazało, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych kilka miesięcy temu - poinformowała policja.

Policja i prokuratura przypuszczają, że 45-latek zaraz po śmierci matki włożył jej ciało do zamrażarki. Z dokumentów znalezionych w domu wynika, że mężczyzna w ostatnim czasie pobierał wszystkie świadczenia socjalne 70-latki.

Szczegóły nie zostały podane do wiadomości publicznej. Wciąż nie wiadomo, jaka była dokładna przyczyna śmierci w obu przypadkach. Śledztwo nadal trwa. Przejęła je policja kryminalna i prokuratura w Coburgu.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić