o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Ciężka sytuacja w wielkopolskim szpitalu. "Najbardziej potrzebujemy wody w butelkach!"

13
Podziel się

Trudna sytuacja w szpitalu w Puszczykowie (woj. wielkopolskie). Przedstawiciele placówki apelują o wsparcie. Najbardziej potrzebna jest woda w małych butelkach.

Ciężka sytuacja w wielkopolskim szpitalu. "Najbardziej potrzebujemy wody w butelkach!"
Trudna sytuacja w szpitalu w Puszczykowie (woj. wielkopolskie). Władze placówki apelują o wsparcie. (szpitalwpuszczykowie.com.pl)
bDXSIdkR

Na stronie internetowej władze szpitala w Puszczykowie zwróciły się z apelem o pomoc. "Po roku zmagania się z pandemią już wiele o niej wiemy, ale intensywność tej fali zakażeń może zaskoczyć każdy, nawet najlepiej przygotowany szpital" - informuje szpital.

Przedstawiciele szpitala podkreślają, że tegoroczna wiosna potroiła skalę zaangażowania placówki w walkę z koronawirusem.

bDXSIdkT
To dla szpitala ogromne wyzwanie. Bardzo zwiększyły się w porównaniu z ubiegłymi latami koszty zakupów wszelkich środków ochrony osobistej, środków dezynfekcyjnych, sprzętu jednorazowego – to są ilości, z jakimi dotąd nie mieliśmy nigdy do czynienia - czytamy w komunikacie.

Szpital prosi o pomoc materialną i finansową. Przede wszystkim chodzi o wsparcie pacjentów oddziałów covidowych, którzy z epidemiologicznych względów nie mogą liczyć na odwiedziny najbliższych. - Najbardziej potrzebujemy wody w małych butelkach! Z wdzięcznością przyjmiemy też kosmetyki i środki higieny osobistej - apeluje szpital.

Koordynatorem zbiórki darów jest OSP Puszczykowo ul. Nadwarciańska 11b, 62-040 Puszczykowo, Telefon: 883 653 440. Jeśli chcesz wesprzeć szpital finansowo - można dokonać wpłaty na konto Szpitala: CITI Bank Handlowy w Warszawie S.A. 85 1030 1247 0000 0000 8977 9006 z dopiskiem "darowizna na walkę z pandemią".

bDXSIdkZ
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Warianty prof. Pyrcia. Nie wszystkie dobre
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXSIdlu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
polak
4 tyg. temu
jak ci niewstyd takie paszkwile pisac moze na lozu smierci ty bedziesz prosil o lyk wody i sie niedoczekasz chamstwo godne pozalowania ze szpital lonczy sie z politykowaniem zaiadloscio do rzadu polskiego prawowitego wybranego przez polakow wyrwanego z rak oszustow co niebylo na nic pieniendzy by polakom zylo sie lepiej
Pitt
4 tyg. temu
Poszło na TVP!!!!
Dorcia
4 tyg. temu
Ludzie obudźcie się to już upadek Polski. Dobrze tylko będzie dla budżetówki. Ludzie będą zaraz żebrać. A rząd obchodzi 11rocznice tak naprawdę to my ich nie obchodzimy, przezucili odpowiedzialność na nas. Pan Simon, Horban i cały rząd - to chore
bDXSIdlv
Dorcia
4 tyg. temu
Do Rydzyka napiszcie on ma jakieś fundację to wam pomoże. W tej Polsce chyba coraz więcej rzeczy mnie zadziwia. W Niemczech w szpitalach po obiedzie jest podwieczorek - kawa, albo herbata i do tego ciasto, a u nas wody brakuje. Trzabylo tego nie pisać bo to wstyd, rząd kradnie, a w szpitalach wody brakuje to może Ci ludzie umierają z głodu jak już na wodę nie stać
KLOP
4 tyg. temu
Pan prezydent Duda raczył wyrazić opinię, że myślał, że będzie gorzej z pandemią. Wyjątkowo się z nim zgodzę. Po pierwsze jak na tak niewiarygodną szczujnię TVP, która winna mobilizować i integrować społeczeństwo do profilaktyki covid to mogło być gorzej. Jak na brak strategii i bałagan w zarządzaniu w działaniach rządu mogło być gorzej. Jak na zacofane i niezorganizowane społeczeństwo mogło być gorzej. Jak na niedofinansowane i zaszczutą służbę zdrowia przez rządzących mogło być gorzej. Na koniec warto powiedzieć, dlaczego mimo wszystko nie jest gorzej. To dzięki determinacji służby zdrowia, to dzięki wrodzonej improwizacji naszego społeczeństwa, to dzięki temu, co zostało z socjalizmu lekcji, której nam dał. Myślę, że możemy, oceniając to wszystko, powiedzieć rządzącym i Dudzie oddalcie się chyżo. Ślubu z wami żeśmy nie brali. (To ostatnie z Hołowni). –Sami sobie poradzimy lepiej.
Igor
4 tyg. temu
Przecież ci pacjenci mają rodziny. Wodę mineralną i mydło mogą dostarczyć do szpitala. Jak nie, to niech wpłacają na konto szpitala równowartość.
roger
4 tyg. temu
A ja myslalem ze potrzebuja wodke w malych butelkach czyli malpki....
Pytanie
4 tyg. temu
A co w kranach nie ma?
Jaro
4 tyg. temu
Do Premiera Morawieckiego proszę się zgłosić.
ewa
4 tyg. temu
W dniu dzisiejszym 50 tys. policjantów i 2 tys. samochodów w Warszawie ochraniało rocznicę ,,brzozy" na to są pieniądze, rozstawiono 7 tys. barierek, koszt 1,5 mln. złotych.
Tanie państwo...
4 tyg. temu
Dzwonić do ojca dyrektora, przecież dostał tyle miliardów prawie z wszystkich ministerstw, pieniądze od UE. Nasz kraj został sprzedany klerowi za poparcie przy ambonie.
Jarosław
4 tyg. temu
Do Morawieckiego proszę się zgłosić. Proszę zapytać, gdzie się podziały pieniądze z naszych podatków.
fgffg
4 tyg. temu
Rząd ma pieniądze tylko dla Rydzyka.
bDXSIdln
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić