Co to za zwierzę? Internet huczy. Film ma 6 mln wyświetleń

8

Wideo z nietypowo wyglądającym zwierzęciem obiegło TikToka. Internauci gorliwie próbują ustalić, jakie stworzenie widoczne jest na nagraniu. Mówią, że to "trójoka zmutowana hybryda szczura".

Co to za zwierzę? Internet huczy. Film ma 6 mln wyświetleń
Zwierzę zdumiało internautów. (TikTok)

Przerażające nagranie w kosmicznym tempie obiegło sieć i wprawiło użytkowników TikTok w zdumienie. Wideo przedstawia dziwaczne zwierzę podobne do gryzonia, które biega po ulicach Teksasu.

Straszliwe zwierzę wprawiło internautów w osłupienie

Stworzenie ma wyliniały ogon i z daleka wygląda, jakby posiadało troje oczu. Na filmie zwierzę ucieka przez chwilę, po czym odwraca się i niepokojąco wpatruje się w obiektyw kamery.

Materiał został obejrzany już ponad 6 milionów razy i znajdują się pod nim tysiące komentarzy. Internauci starają się określić gatunek zwierzęcia. Niektórzy uznali, że wygląda jak "hybryda szczura i wiewiórki".

Kilku użytkowników zidentyfikowało zwierzę jako wiewiórkę szarą, która pochodzi z Ameryki Północnej. Sugerują, że nietypowa utrata sierści na ogonie może być spowodowana chorobą skóry, np. świerzbem.

Jeden z internautów skomentował, że: "czasami wiewiórki zdejmują futro z ogonów do swoich gniazd wiosną, przed narodzinami potomstwa. Zwykle odrasta". "Trzecie oko" to z kolei prawdopodobnie odbarwienie lub ubrudzenie, które przybrało nietypowy kształt.

Zobacz także: WHAT ? Terrifying ‘three-eyed mutant rat hybrid’ filmed scurrying around city in viral TikTok
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić