o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

COVID-19. Wyciekł mail z Fundacji Krystyny Jandy

146
Podziel się

Osoby, które poza kolejnością przyjęły szczepionkę, tłumaczą, że było to w ramach akcji promocyjnej szczepień przeciwko COVID-19. Pojawiły się nowe fakty w sprawie.

COVID-19. Wyciekł mail z Fundacji Krystyny Jandy
(AKPA)
bDKtTozV

Jak ujawnił "Wprost", w mailu, który wysłała do aktorów Alicja Przerazińska, dyrektorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, czytamy:

Istnieje szansa, że będziemy mieli możliwość zaszczepić współpracowników. Proszę o znak, jeśli ktoś z Państwa chciałby być zaszczepiony, stworzymy listę i jeśli będzie to możliwe, to umówimy Was na szczepienia.
bDKtTozX

Przerazińska miała również poinformować aktorów, że sprawa jest pilna, a zgłoszenia będzie przyjmowała do 6 stycznia - poinformował "Wprost".

Ponieważ grupa jest spora, proszę postępować wg instrukcji: Odesłać do mnie w odpowiedzi na tego maila imię i nazwisko oraz nr PESEL - czytamy w wiadomości.

W mailu nie ma słowa o akcji promocyjnej szczepionek na koronawirusa, którą miałby organizować Warszawski Uniwersytet Medyczny.

bDKtToAd

Tymczasem Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował 30 grudnia 2020 r. na swojej stronie, że "z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień".

Jak przypomina "Wprost", praktycznie wszyscy, którzy przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19 poza kolejnością, twierdzą również, że szczepienie odbyło się w ramach promocji.

Zobacz także: Łanda: Rząd dał pole do popisu płaskoziemcom
bDKtToAe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKtToAy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(146)
gość
2 miesiące temu
Janda wzięła kasę na teatr ale z niesmakiem. Przyjęła szczepionkę ale się nie zaciągała. Przede wszystkim pamięta, że jest przeciwko rządowi.
Mr Y
2 miesiące temu
Chciałbym w tym miejscu przypomnieć ponad czasowy tekst Kazika "wszyscy artyści to.... "
Zenada
2 miesiące temu
Bardzo lubilam Pana Bajora, ale sie bardzo rozczarowalam.... Myslalam, ze ma klase....
bDKtToAz
szkonmak
2 miesiące temu
No to ich Janda wypromowała. Tak, jak inżynierowie i lekarze z Afryki Niemców i Francuzów. Brawo, tak trzymać.
jasio
2 miesiące temu
To kiedy ruszy ta akcja promocyjna?
Najnowsze komentarze (146)
CNNNC
3 tyg. temu
Bez kolejki , Bez igly
ile?
2 miesiące temu
ile ma na sumieniu ona swoich dzieci...w aborcji?
Anna
2 miesiące temu
Jedni chcą się szczepić - ŹLE . Inni nie chcą - Też źle . Zaszczepi się ktoś znany , albo jakiś polityk - no źle bo wlazł po za kolejką . Nie zaszczepi się to źle , bo pewnie szczepionka do bani . Paranoja !!! Leczcie się ludzie .
Paweł
2 miesiące temu
Najpierw mówią że statyści leżą w szpitalach i odgrywają chorych na covid a później pierwsi lecą się szczepić. Pato - inteligencja.
Cobytu
2 miesiące temu
Nie trzeba być w szczepionkowej grupie "0" żeby osiągnąć zero, a nawet kilka... Zero zasad,zero refleksji i zero empatii...
Ściema
2 miesiące temu
Koperkowa afera.. odwrócenie uwagi w tani sposób od prawdziwych afer finansowych PiSu bo tylko o kasę im chodzi. A co do produktu GMO dla ludzi to ja dziękuję. Bo szczepionka to nie jest.
gość
2 miesiące temu
Szefowa z WUM dziś wyleciała z pracy, tyle!
Bono
2 miesiące temu
Poprostu zenada
bDKtToAr
krys57
2 miesiące temu
Moje życie jest ważniejsze niż Twoje - nowy spektakl K. Jandy a Moja szczepionka jest ważniejsza od Twojej - nowy szlagier Kazika już na liście Radia Nowy Świat
Chłop Paweł
2 miesiące temu
Poszukuje aktora lub statystę by się za mnie zaszczepił.
Chłop Paweł
2 miesiące temu
Szukam aktora lub statystę by się za mnie zaszczepił.
APELUJEMY
2 miesiące temu
Julia Widera, Wiktorek Kruszyński , Filip Łukaszuk potrzebują naszej pomocy. Czas zbiórki pieniędzy dobiega końca. My jesteśmy jedyną nadzieją na uratowanie im życia. Pomóżmy, dobro powraca. ( inf. Siepomaga,)
Darco
2 miesiące temu
Propaganda często jest kojarzona z materiałami przygotowywanymi przez władze danego kraju w celu krzewienia pozytywnych postaw obywateli zgodnych z racją stanu (jak np. zachęcanie do wstępowania do wojska celem obrony kraju w czasie wojny, zapinanie pasów bezpieczeństwa, ostrzeganie przed skutkami palenia itp.). Grupy aktywistów, firmy czy media również mogą produkować propagandę
Hanna
2 miesiące temu
Tak to jest kiedy komediantów stawia się na piedestał
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić