Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

COVID-19. Wyciekł mail z Fundacji Krystyny Jandy

146
Podziel się:

Osoby, które poza kolejnością przyjęły szczepionkę, tłumaczą, że było to w ramach akcji promocyjnej szczepień przeciwko COVID-19. Pojawiły się nowe fakty w sprawie.

COVID-19. Wyciekł mail z Fundacji Krystyny Jandy
(AKPA)

Jak ujawnił "Wprost", w mailu, który wysłała do aktorów Alicja Przerazińska, dyrektorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, czytamy:

Istnieje szansa, że będziemy mieli możliwość zaszczepić współpracowników. Proszę o znak, jeśli ktoś z Państwa chciałby być zaszczepiony, stworzymy listę i jeśli będzie to możliwe, to umówimy Was na szczepienia.

Przerazińska miała również poinformować aktorów, że sprawa jest pilna, a zgłoszenia będzie przyjmowała do 6 stycznia - poinformował "Wprost".

Ponieważ grupa jest spora, proszę postępować wg instrukcji: Odesłać do mnie w odpowiedzi na tego maila imię i nazwisko oraz nr PESEL - czytamy w wiadomości.

W mailu nie ma słowa o akcji promocyjnej szczepionek na koronawirusa, którą miałby organizować Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Tymczasem Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował 30 grudnia 2020 r. na swojej stronie, że "z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień".

Jak przypomina "Wprost", praktycznie wszyscy, którzy przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19 poza kolejnością, twierdzą również, że szczepienie odbyło się w ramach promocji.

Zobacz także: Łanda: Rząd dał pole do popisu płaskoziemcom
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(146)
CNNNC
2 lata temu
Bez kolejki , Bez igly
ile?
2 lata temu
ile ma na sumieniu ona swoich dzieci...w aborcji?
Anna
2 lata temu
Jedni chcą się szczepić - ŹLE . Inni nie chcą - Też źle . Zaszczepi się ktoś znany , albo jakiś polityk - no źle bo wlazł po za kolejką . Nie zaszczepi się to źle , bo pewnie szczepionka do bani . Paranoja !!! Leczcie się ludzie .
Paweł
2 lata temu
Najpierw mówią że statyści leżą w szpitalach i odgrywają chorych na covid a później pierwsi lecą się szczepić. Pato - inteligencja.
Cobytu
2 lata temu
Nie trzeba być w szczepionkowej grupie "0" żeby osiągnąć zero, a nawet kilka... Zero zasad,zero refleksji i zero empatii...
Ściema
2 lata temu
Koperkowa afera.. odwrócenie uwagi w tani sposób od prawdziwych afer finansowych PiSu bo tylko o kasę im chodzi. A co do produktu GMO dla ludzi to ja dziękuję. Bo szczepionka to nie jest.
gość
2 lata temu
Szefowa z WUM dziś wyleciała z pracy, tyle!
Bono
2 lata temu
Poprostu zenada
krys57
2 lata temu
Moje życie jest ważniejsze niż Twoje - nowy spektakl K. Jandy a Moja szczepionka jest ważniejsza od Twojej - nowy szlagier Kazika już na liście Radia Nowy Świat
Chłop Paweł
2 lata temu
Poszukuje aktora lub statystę by się za mnie zaszczepił.
Chłop Paweł
2 lata temu
Szukam aktora lub statystę by się za mnie zaszczepił.
APELUJEMY
2 lata temu
Julia Widera, Wiktorek Kruszyński , Filip Łukaszuk potrzebują naszej pomocy. Czas zbiórki pieniędzy dobiega końca. My jesteśmy jedyną nadzieją na uratowanie im życia. Pomóżmy, dobro powraca. ( inf. Siepomaga,)
Darco
2 lata temu
Propaganda często jest kojarzona z materiałami przygotowywanymi przez władze danego kraju w celu krzewienia pozytywnych postaw obywateli zgodnych z racją stanu (jak np. zachęcanie do wstępowania do wojska celem obrony kraju w czasie wojny, zapinanie pasów bezpieczeństwa, ostrzeganie przed skutkami palenia itp.). Grupy aktywistów, firmy czy media również mogą produkować propagandę
Hanna
2 lata temu
Tak to jest kiedy komediantów stawia się na piedestał
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić