Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

COVID-19. Wyciekł mail z Fundacji Krystyny Jandy

146
Podziel się

Osoby, które poza kolejnością przyjęły szczepionkę, tłumaczą, że było to w ramach akcji promocyjnej szczepień przeciwko COVID-19. Pojawiły się nowe fakty w sprawie.

COVID-19. Wyciekł mail z Fundacji Krystyny Jandy
(AKPA)
bEJbQtfV

Jak ujawnił "Wprost", w mailu, który wysłała do aktorów Alicja Przerazińska, dyrektorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, czytamy:

Istnieje szansa, że będziemy mieli możliwość zaszczepić współpracowników. Proszę o znak, jeśli ktoś z Państwa chciałby być zaszczepiony, stworzymy listę i jeśli będzie to możliwe, to umówimy Was na szczepienia.
bEJbQtfX

Przerazińska miała również poinformować aktorów, że sprawa jest pilna, a zgłoszenia będzie przyjmowała do 6 stycznia - poinformował "Wprost".

Ponieważ grupa jest spora, proszę postępować wg instrukcji: Odesłać do mnie w odpowiedzi na tego maila imię i nazwisko oraz nr PESEL - czytamy w wiadomości.

W mailu nie ma słowa o akcji promocyjnej szczepionek na koronawirusa, którą miałby organizować Warszawski Uniwersytet Medyczny.

bEJbQtgd

Tymczasem Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował 30 grudnia 2020 r. na swojej stronie, że "z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień".

Jak przypomina "Wprost", praktycznie wszyscy, którzy przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19 poza kolejnością, twierdzą również, że szczepienie odbyło się w ramach promocji.

Zobacz także: Łanda: Rząd dał pole do popisu płaskoziemcom
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJbQtgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(146)
CNNNC
8 miesięcy temu
Bez kolejki , Bez igly
ile?
9 miesięcy temu
ile ma na sumieniu ona swoich dzieci...w aborcji?
Anna
10 miesięcy temu
Jedni chcą się szczepić - ŹLE . Inni nie chcą - Też źle . Zaszczepi się ktoś znany , albo jakiś polityk - no źle bo wlazł po za kolejką . Nie zaszczepi się to źle , bo pewnie szczepionka do bani . Paranoja !!! Leczcie się ludzie .
bEJbQtgz
Paweł
10 miesięcy temu
Najpierw mówią że statyści leżą w szpitalach i odgrywają chorych na covid a później pierwsi lecą się szczepić. Pato - inteligencja.
Cobytu
10 miesięcy temu
Nie trzeba być w szczepionkowej grupie "0" żeby osiągnąć zero, a nawet kilka... Zero zasad,zero refleksji i zero empatii...
Ściema
10 miesięcy temu
Koperkowa afera.. odwrócenie uwagi w tani sposób od prawdziwych afer finansowych PiSu bo tylko o kasę im chodzi. A co do produktu GMO dla ludzi to ja dziękuję. Bo szczepionka to nie jest.
gość
10 miesięcy temu
Szefowa z WUM dziś wyleciała z pracy, tyle!
Bono
10 miesięcy temu
Poprostu zenada
krys57
10 miesięcy temu
Moje życie jest ważniejsze niż Twoje - nowy spektakl K. Jandy a Moja szczepionka jest ważniejsza od Twojej - nowy szlagier Kazika już na liście Radia Nowy Świat
Chłop Paweł
10 miesięcy temu
Poszukuje aktora lub statystę by się za mnie zaszczepił.
Chłop Paweł
10 miesięcy temu
Szukam aktora lub statystę by się za mnie zaszczepił.
APELUJEMY
10 miesięcy temu
Julia Widera, Wiktorek Kruszyński , Filip Łukaszuk potrzebują naszej pomocy. Czas zbiórki pieniędzy dobiega końca. My jesteśmy jedyną nadzieją na uratowanie im życia. Pomóżmy, dobro powraca. ( inf. Siepomaga,)
Darco
10 miesięcy temu
Propaganda często jest kojarzona z materiałami przygotowywanymi przez władze danego kraju w celu krzewienia pozytywnych postaw obywateli zgodnych z racją stanu (jak np. zachęcanie do wstępowania do wojska celem obrony kraju w czasie wojny, zapinanie pasów bezpieczeństwa, ostrzeganie przed skutkami palenia itp.). Grupy aktywistów, firmy czy media również mogą produkować propagandę
bEJbQtgr
Hanna
10 miesięcy temu
Tak to jest kiedy komediantów stawia się na piedestał
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić