o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Cud w szpitalu. Dziecko przeżyło niemożliwe

58
Podziel się

W jednym ze szpitali w Pittsburghu wydarzył się zdaniem lekarzy cud. Roczne dziecko przeżyło zakażenie koronawirusem i przeszczep wątroby w ciągu dwóch miesięcy.

Cud w szpitalu. Dziecko przeżyło niemożliwe
Kasen Donerlson
bDzxoOlh

Niesamowitą historię chłopca przedstawił portal New York Post. Kasen Donerlson urodził się 14 stycznia 2020 roku. Chłopiec miał ogromną żółtaczkę i nie przybierał na wadze. W marcu rozpoznano u niego atrezję dróg żółciowych, która polega na ich nieprawidłowym rozwoju.

Kasen przeszedł cały proces leczenia. Pomimo to w lipcu podjęto decyzję, że chłopiec z Syracuse w stanie Nowy Jork będzie potrzebować przeszczepu wątroby, aby przeżyć. Został umieszczony na liście oczekujących na nowy organ. Niestety jego stan nieustannie się pogarszał. 21 listopada obudził się bardzo rozpalony. Po przewiezieniu go do szpitala okazało się, że jest zakażony koronawirusem.

bDzxoOlj
Będąc całkowicie szczerym, od razu pomyślałam o śmierci - powiedziała matka chłopca.

Rodzice Kasena obawiali się, że ten nie przeżyje zakażenia. Infekcja opóźniła jego kwalifikację do otrzymania nowej wątroby o jeden miesiąc. Na szczęście chłopiec pokonał koronawirusa. 2 stycznia znaleziono dla niego dawcę wątroby. Operacja się udała i dziecko przeżyło. Matka przyznała, że po zabiegu pierwszy raz zobaczyła u swojego syna białe, a nie żółte oczy. Rodzina prowadzi zbiórkę na leczenie rekonwalescenta. Jak dotąd uzbierali już 15 tysięcy dolarów.

bDzxoOlp
Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzxoOlq
bDzxoOlK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(58)
623072
5 dni temu
623072 ​🥵 Chcesz miłości? Sprawdź n​​​a ​​​s​​t​​r​​​on​​ę​​ 𝙻𝙾𝚂𝙾𝚆𝚈𝙲𝚉𝙰𝚃.𝙿𝙻 ​💖 Wiele Lasek chce się poznać. Jeżeli chcesz sprawdź
prozażycia
6 dni temu
Ten mały, kochany chłopiec ma w swoim życiu zaplanowaną bardzo ważną misję do wypełnienia dlatego żyje. Życie jest piękne!!!
Pit
6 dni temu
Trzymaj sie malutki ❤
bDzxoOlL
Rychu
6 dni temu
Zdrówka Kochany!
Angela
6 dni temu
Dzisiaj chciałam zapisać się do okulisty ale w tym roku już nie zapisują.W Polsce cudów nie ma.
Najnowsze komentarze (58)
411063
5 dni temu
411063 😘​ Szukasz kobiety? Zobacz n​​​a ​​​s​​t​​r​​​on​​ę​​ 𝙻𝙾𝚂𝙾𝚆𝚈𝙲𝚉𝙰𝚃.𝙿𝙻 ​💖 Wiele Kobiet chce się poznać. Jeżeli chcesz wpadaj
623072
5 dni temu
623072 ​🥵 Chcesz miłości? Sprawdź n​​​a ​​​s​​t​​r​​​on​​ę​​ 𝙻𝙾𝚂𝙾𝚆𝚈𝙲𝚉𝙰𝚃.𝙿𝙻 ​💖 Wiele Lasek chce się poznać. Jeżeli chcesz sprawdź
bndnfn
5 dni temu
to jest absurd naszych czasów jedno dziecko odratują z wirusa, żótaczki, przeszczep zrobią... a drugie, trzecie, pięcetne całkiem zdrowe gdzieś w tym czasie umiera.
...
5 dni temu
Wysiłek lekarzy.
elo32
5 dni temu
dzielny chlopczyk
sad
5 dni temu
Dzielny młody. ps możecie nie puszczać sajmona wszędzie?
ministrant
5 dni temu
A za oceanem... PiS wyrzucił z budżetu 80 mln na psychiatrię dziecięcą... i dał 60 mln Rydzykowi.
Sasza
5 dni temu
Dane mu zycie jest po coś, ale też kosztem kogos i bedzie musial splacic swoj dług. Nic nie ma za darmo.
bDzxoOlD
Nie-Chinka
5 dni temu
"Będąc całkowicie szczerym", to jest napisane w jakimś narzeczu.
bolluś
5 dni temu
Bóg nad tobą czuwa. Kochany maluchu, zdrówka przez całe życie.
Inya
5 dni temu
Tragedia dla rodziców, ale czy o każde życie nalezy walczyć? bez wzgledu na koszty? Dalsze zbiórki, a czy to dziecko będzie w przyszłości samodzielne czy wymagać raczej stałej opieki i ogromnych kosztów do konca życia?
olek
5 dni temu
cud!!!! a eksperty nadają ,że kovid to smiertelna choroba !!!
jagdan
5 dni temu
"jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi"-Edmund Burke. Eugenicy: GATES, MENGELE, ROCKEFELLER, WHO, MICROSOFT, BAYER, GAVI, Hitler i inni, którzy uważają, że:"Śmierć Boga oznacza życie bogaczy ("za zakupy zapłacisz dłonią", już jest realizowane). Nikt nie wierzył Pileckiemu, że w Auschwitz Hitler realizuje takie okrutne cele - co nas czeka jutro: Kamień Łupany, czy Człowieczeństwo?...
lalalala
5 dni temu
a watroba pochodzila od innego dziecka ktoremu nie dali tyle szans bo potrzebowali nowa watrobe dla Kasena ktorego rodzice maja uklady i hajs... brawo
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić