Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Czerwony Krzyż bije na alarm! Większe zagrożenie niż koronawirus

6
Podziel się

Szalenie niepokojące są ostatnie komunikaty napływające z Czerwonego Krzyża. Według doniesień tej organizacji dużym niebezpieczeństwem są zmiany klimatu. I to większym niż koronawirus!

Czerwony Krzyż bije na alarm! Większe zagrożenie niż koronawirus
Zmiany klimatyczne są niesamowicie groźne - alarmuje Czerwony Krzyż (Pikist)
bETNMyfF

Czerwony Krzyż donosi, że od czasu ogłoszenia przez WHO pandemii koronawirusa świat ucierpiał w wyniku przeszło 100 katastrof. Wiele wynikało ze zmian klimatycznych. Dotknęły one przeszło 50 mln ludzi.

Raport Czerwonego Krzyża opisuje portal phys.org. Zaznaczono, że zmiany klimatyczne są groźniejsze dla człowieka aniżeli koronawirus. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę szerszą perspektywę.

bETNMyfH
Niestety nie ma szczepionki na zmiany klimatu - zaznaczył sekretarz generalny Czerwonego Krzyża Jagan Chapagain, nawiązując w ten sposób do tego, że wkrótce ma się pojawić szczepionka na COVID-19.

Czerwony Krzyż ostrzega. Świat musi reagować!

Czerwony Krzyż nie ma złudzeń. Świat powinien zareagować na zmiany klimatycznie. Tak samo pilnie, jak na pandemię koronawirusa.

Problem globalnego ocieplenia będzie wymagał znacznie trwalszych działań i inwestycji, aby naprawdę ochronić ludzkie życie na Ziemi - powiedział Chapagain, cytowany przez WP Wiadomości.
bETNMyfN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETNMygi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Henryk
12 miesięcy temu
Kolejna ściema globalistow
Zbigniew
rok temu
Znowu coś kombinują. Mówili, że jak skończy się korona wirus- to wymyślą coś nowego.
harcerzyk
rok temu
inwestycje te beda ralizowane w Azji, bo tam przeniesionu juz prawie caly przemysl. Dlaczego? Dlatego ze smierdzi, a euronoski nie lubia smrodu, i najchetniej sie go pozbywaja. No ale zaraz, kiedy nei ma smrodu u nas, to co my mamy produkowac, zeby kupowac produkty przemyslowe i miec kase na te inwestycje? No jak to co? Żender i tozsamosci pluciowe produkujemy! To nasz towar eksportowy, inne kraje beda placic miliony za te odkrycia i postep naukowy jaki daja swiatu!
bETNMygj
pawel
rok temu
o jej jeszcze parę lat i czerwony krzyż domyśli się że ciepło wydzielane codziennie przez kilka miliardów samochodów nie wędruje do nieba ...
demon
rok temu
a niech was wszystkich szlag trafi :)
Nie
rok temu
ważne. I tak najistotniejsze w takich sytuacjach jest zwalenie winy na innych i nachapanie się mamony, póki życia wystarczy. Po nas choćby potop. Niech się inni martwią
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić