Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Debata prezydencka w TVP. Godzina, transmisja, stream online

7
Podziel się

W środę 17 czerwca odbędzie się debata prezydencka. Według wstępnych informacji, będzie to jedyne starcie kandydatów na urząd prezydenta RP przed zbliżającymi się wyborami. Gdzie można obejrzeć debatę? O której godzinie się rozpocznie? Czy transmisja będzie również online?

Gdzie będzie można oglądać debatę prezydencką?
Gdzie będzie można oglądać debatę prezydencką? (Materiały prasowe)
bEUVCWzp

Poprzednia debata prezydencka odbyła się 6 maja. Udział w niej wzięło 10 kandydatów, jednak termin wyborów uległ zmianie. Przepisy nakazują zatem, aby przeprowadzona została kolejna debata. Pierwszą na antenie Telewizji Polskiej obejrzało 4,6 miliona widzów.

Nowy termin debaty w TVP został ustalony na 17 czerwca. Debata potrwa 70 minut i zostanie zorganizowana z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wynikających z trwającej pandemii koronawirusa.

bEUVCWzr

Debata prezydencka. Kto weźmie udział?

Do udziału w debacie zaproszeni zostali wszyscy kandydaci startujący w wyścigu o fotel prezydenta RP. Póki co, żaden ze sztabów nie poinformował, jakoby któryś z polityków nie planował przybycia do stacji Telewizji Polskiej. Oznacza to, że w debacie wezmą udział: Andrzej Duda, kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, kandydat niezależny Szymon Hołownia, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz , kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak, kandydat Lewicy Robert Biedroń, kandydat bezpartyjny Paweł Tanajno, kandydat Federacji dla Rzeczypospolitej Marek Jakubiak, kandydat Kongresu Nowej Prawicy Stanisław Żółtek oraz kandydat Ruchu Prawdziwa Europa Mirosław Piotrowski.

Debata prezydencka. Gdzie oglądać? Stream online

Debata odbędzie się 17 czerwca o godzinie 21:00. Podobnie, jak poprzednią debatę poprowadzi ją prezenter "Wiadomości", Michał Adamczyk. Bezpośrednia transmisja debaty odbędzie się na antenie TVP1 oraz TVP Info. Debatę prezydencką w TVP możesz obejrzeć w środę 17.06 o godzinie 21:00 w WP Pilot.

bEUVCWzx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bEUVCWzS
KOMENTARZE
(7)
sluchach
rok temu
trzaskowi nie rzetelność wodo dolej nie na temat , nie wiadomo o czym mówi
lllllll252563
rok temu
Jak pieniądze co miesiąc bierzecie to każdy cicho sza. A jak tak o nagonka na pis. Spokojnie Trzaskowski wam na pewno utnie comiesięczną drugą wypłatę z 500+ a do tego podniesie wiek emerytalny i tyrajcie głupie ludzie
sidem
rok temu
Oglądajcie propagandę PZPisR - czyli stację TVPis!!
bEUVCWzT
hmn
rok temu
Wiadomo kto będzie dobrze przygotowany do zadawanych pytań.
Maciej
rok temu
Zapomnieliscie wymienić jednego kandydata! Jeszcze: Waldemar Witkowski
Miromir
rok temu
Napewno zabraknie czasu na zadawanie trudnych pytań. Ciekawe kto wybrał zagadnienia które będą mogli poruszyć kandydaci
???
rok temu
To jakiś żart, 70 minut przeznaczone na Debatę, brak czasu na wymianę zdań, redaktor zajmie więcej czasu zadając pytania, niż jeden kandydat swoimi wypowiedziami...Świetnie, tak trzymać TVPiS, nie wolno robić prawdziwych debat...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić