Kosma Szczepaniak| 

Debata prezydencka w TVP. Godzina, transmisja, stream online

10

W środę 17 czerwca odbędzie się debata prezydencka. Według wstępnych informacji, będzie to jedyne starcie kandydatów na urząd prezydenta RP przed zbliżającymi się wyborami. Gdzie można obejrzeć debatę? O której godzinie się rozpocznie? Czy transmisja będzie również online?

Gdzie będzie można oglądać debatę prezydencką?
Gdzie będzie można oglądać debatę prezydencką? (Materiały prasowe)

Poprzednia debata prezydencka odbyła się 6 maja. Udział w niej wzięło 10 kandydatów, jednak termin wyborów uległ zmianie. Przepisy nakazują zatem, aby przeprowadzona została kolejna debata. Pierwszą na antenie Telewizji Polskiej obejrzało 4,6 miliona widzów.

Nowy termin debaty w TVP został ustalony na 17 czerwca. Debata potrwa 70 minut i zostanie zorganizowana z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wynikających z trwającej pandemii koronawirusa.

Debata prezydencka. Kto weźmie udział?

Do udziału w debacie zaproszeni zostali wszyscy kandydaci startujący w wyścigu o fotel prezydenta RP. Póki co, żaden ze sztabów nie poinformował, jakoby któryś z polityków nie planował przybycia do stacji Telewizji Polskiej. Oznacza to, że w debacie wezmą udział: Andrzej Duda, kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, kandydat niezależny Szymon Hołownia, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz , kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak, kandydat Lewicy Robert Biedroń, kandydat bezpartyjny Paweł Tanajno, kandydat Federacji dla Rzeczypospolitej Marek Jakubiak, kandydat Kongresu Nowej Prawicy Stanisław Żółtek oraz kandydat Ruchu Prawdziwa Europa Mirosław Piotrowski.

Debata prezydencka. Gdzie oglądać? Stream online

Debata odbędzie się 17 czerwca o godzinie 21:00. Podobnie, jak poprzednią debatę poprowadzi ją prezenter "Wiadomości", Michał Adamczyk. Bezpośrednia transmisja debaty odbędzie się na antenie TVP1 oraz TVP Info. Debatę prezydencką w TVP możesz obejrzeć w środę 17.06 o godzinie 21:00 w WP Pilot.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić