Donald Trump zarażony koronawirusem. Wiadomo, jakie ma objawy

4

W piątek rano media podały informację o tym, że Donald Trump został zakażony koronawirusem. Biały Dom podał informacje, jak prezydent USA radzi sobie z wirusem.

Donald Trump zarażony koronawirusem. Wiadomo, jakie ma objawy
Donald Trump. (Getty Images)

Wiadomość o zakażeniu koronawirusem Donalda Trumpa obiegła świat błyskawicznie. Prezydent USA niegdyś sceptycznie podchodził do COVID-19. Dzisiaj sam choruje.

CNN podało informację o tym, jak Donald Trump przechodzi koronawirusa. Na ten moment jest odizolowany, a jego współpracownicy z Białego Domu czekają na wyniki testów.

Doradca ekonomiczny Białego Domu, Larry Kudlow, powiedział, że Trump rozmawiał dziś rano przez telefon i brzmiał „dobrze”. Jak podaje CNN, prezydent USA przechodzi COVID-19 dość łagodnie.

Póki co koronawirus nie powoduje u prezydenta USA niepokojących objawów. Kudlow powiedzieć miał też, że Trump był pełen energii w trakcie rozmowy. Skupiał się głównie na sprawach biznesowych.

Mimo wszystko Donald Trump nie planuje zwolnić tempa. Choć razem z żoną poddany jest kwarantannie, kampania wyborcza wciąż trwa.

Niektóre spotkania z przyczyn sanitarnych zostaną jednak odwołane. Prezydent USA nie zamierza rezygnować z pracy na pełen etat. Po wyzdrowieniu wróci do spotkań.

Co ciekawe Trump odmówił brania udziału w apelu, który dotyczyć miał właśnie koronawirusa i wsparcia dla seniorów. Jak podaje CNN, Trump mógł w apelu uczestniczyć online.

Zastąpił go wiceprezydent Mike Pence. Jako powód rezygnacji prezydenta z udziału w apelu, podał właśnie zakażenie koronawirusem.

Zobacz także: Mały lockdown. 50 powiatów w strefach o większych restrykcjach
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić