Donald Tusk odpoczywa z wnukami w Sopocie. Odjechał lexusem za 300 tys.

401

Były Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk po raz pierwszy od dawna spotkał się z wnukami. Pogoda była idealna, toteż udali się na spacer do centrum Sopotu, a później także m.in. wzdłuż molo. Pomimo sprzyjających warunków i towarzystwa wnuków, humor byłemu premierowi tego dnia zdawał się nie dopisywać.

Donald Tusk odpoczywa z wnukami w Sopocie. Odjechał lexusem za 300 tys.

Donald Tusk po raz pierwszy od dawna pokazał się publicznie. Długo nie wychodził z domu, bo, jak wspominał w wywiadach i na Instagramie, ludzie zbyt często zaczepiali go, co w warunkach obecnie panującej pandemii stwarza oczywiście ogromne ryzyko.


Tego dnia, gdy Donald Tusk zdecydował się w końcu wyjść do ludzi, nie rozpoznawał go absolutnie nikt. Może to wina okularów przeciwsłonecznych marki Ray-Ban?

Jak widać na zdjęciach poniżej, nad morzem wciąż jest bardzo gorąco, choć zbliżamy się powoli do końca wakacji.

Donald Tusk zdawał się być tego dnia nieco markotny, choć stęsknione wnuki wyraźnie cieszyły się obecnością dziadka. Chłopcy byli radośni, a w stronę zaparkowanego auta wracali... na bosaka. Czemu nie! Choć trzeba przyznać, że to dosyć odważny pomysł. Chodniki w Sopocie nie słyną z czystości.

Były premier zmienia image lub nie miał czasu zgolić zarostu. Niejednej z ponad 200 tys. fanek na Instagramie taka wersja Donalda Tuska z pewnością przypadnie do gustu!

Po spacerze były Przewodniczący Rady Europejskiej wsiadł do Lexusa RX 450h. Nowiutkie, piękne auto w perłowej bieli czekało na Donalda Tuska, a za jego kierownicą siedziała ukochana żona. Hybrydowe auto w tej wersji kosztuje od 270 do 450 tys. złotych!

Na koniec wszyscy pojechali do domu. Wnuki w drodze powrotnej pokazywały dziadkowi filmiki na smartfonach, które być może później poprawiły mu nieco humor. Donald Tusk po odwiezieniu żony wsiadł za kółko i zawiózł wnuki do rodziców.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić