Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Dorota Gardias ma koronawirusa. Tak wygląda jej życie w szpitalu

39

Dorota Gardias jest zakażona koronawirusem. W poniedziałek pogodynka TVN-u trafiła to szpitalu, gdzie lekarze musieli ją podłączyć pod tlen. W jakich warunkach walczy o powrót do pełni sił?

Dorota Gardias ma koronawirusa. Tak wygląda jej życie w szpitalu
(Instagram)

Dorota Gardias jest hospitalizowana w Warszawie - na jednym z tamtejszych oddziałów zakaźnych. "Super Express" wyjawił, że sale są jednoosobowe, ale celebrytka dzieli ją ze swoją siedmioletnią córką Hanią, która też zachorowała.

Gwiazda TVN-u nadal jest podłączona pod tlen. To dlatego, że COVID-19 zaatakował jej płuca. Co jednak najważniejsze, z dnia na dzień stan jej zdrowia ulega poprawie.

Gardias każdego dnia otrzymuje trzy posiłki. Serwis gwiazdy.wp.pl podaje, że jej śniadanie zwykle składa się z zupy mlecznej lub kanapek z wędliną i jajkiem. Na obiad jest zupa (pomidorowa lub ryżowa) i gotowane mięso z kaszą. Kolacja to kanapki.

Dorota Gardias tylko z córką

Oczywiście celebrytki nikt nie może odwiedzać. Gardias spędza więc czas przede wszystkim na rozmowach z córką czy oglądaniu telewizji.

Z bliskimi może kontaktować się wyłącznie telefonicznie lub przez internet. Z pewnością technologia jest w tej sytuacji niesamowicie pomocna.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić