o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Koronawirus. Dorota Gardias zamieściła wzruszający wpis

46
Podziel się

W środę informowaliśmy o tym, że popularna pogodynka TVN Dorota Gardias zmaga się z koronawirusem. Prezenterka w piątek rano opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym opisała jak się czuje.

Koronawirus. Dorota Gardias zamieściła wzruszający wpis
(Instagram)
bDoOyMMl

Dorota Gardias w poniedziałek 28 września miała trafić do jednego z warszawskich szpitali. Prezenterka pogody zaraziła się koronawirusem od swojej córki Hani. Teraz pogodynka zamieściła wpis w mediach społecznościowych, w którym opisuje jak się czuje. Jednocześnie gwiazda podziękowała swoim fanom za gesty wsparcia, które wysyłali jej w wiadomościach.

W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię którą przesyłacie nieustannie, to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna - zaczyna wpis Dorota Gardias.
bDoOyMMn

Od dwóch tygodni choruje na Covid-19

Prezenterka TVN potwierdziła, że od niemal dwóch tygodni jest zakażona koronawirusem i przebywa obecnie w szpitalu, ale jak twierdzi z dnia na dzień czuje się lepiej. Jej córeczka Hania przechodzi chorobę bardzo łagodnie. Celebrytka uspokaja, że jej życiu nic nie zagraża.

Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze.Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG - informuje prezenterka TVN
bDoOyMMt

Tymczasem "Super Express" informuje, że Dorota Gardias ostatni raz była w pracy 20 września.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy - informuje tabloid stacja TVN.

Stacja zapewnia, że wszystkie osoby, które miały kontakt z pogodynką, zostały odesłane natychmiast do domu.

bDoOyMMu
Natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad sanepidu - podaje stacja
Zobacz także: Gardias radzi: "Dobrze wyjechać na wakacje, kiedy u nas już robi się chłodno"
bDoOyMMO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
grergfr
2 miesiące temu
kilkadziesiąt tysięcy ludzi zachorowało i szanuję tych którzy przezywają to prywatnie a nie publicznie.
Paul
2 miesiące temu
Walczy o życie ale czuje się dobrze?
MZD
2 miesiące temu
A w TVN mówią że koronawirus to fikcja.To czyli jak w końcu jest.
bDoOyMMP
Niedowiarek
2 miesiące temu
W jakim szpitalu ona jest. Czy napewno w Polsce?
mlodycarl
2 miesiące temu
ja tylko przypomnę że dziennie w Polsce umiera 1100 osób na nowotwór, pozdrawiam
Najnowsze komentarze (46)
stefan
2 miesiące temu
nie umieraj za szybko , walcz z KOVIDEM reklama , tylko reklama sie liczy
Keke
2 miesiące temu
Oj jo joj... Dorotka biedna. Jakoś mi jej nie żal
Mila
2 miesiące temu
Coraz bardziej przypomina Pochanke. Chyba ten sam chirurg
jury
2 miesiące temu
Dorotka skorzysta z każdej formy zarobienia pieniędzy - za sianie propagandy z ową pandemią też . Jako osoba medialna dostała odpowiednią sumę w euro i teraz powie czy napisze wszystko co jej każą
Kiti
2 miesiące temu
Wzruszyła mnie twoja historia prawie się płakałam, kobiety umierają na raka piersi czy szyjki macicy w ciszy w osamotnieniu walczą do końca a ta tutaj podnosi lament celebrycki wstydu nie ma lanserka
Jack40
2 miesiące temu
Apokalipsa Izajasza :24 Oto Pan pustoszy ziemię, niszczy ją i przewraca jej powierzchnię, a mieszkańców jej rozprasza. I będzie [dotknięty] jak lud, tak kapłan, jak sługa, tak jego pan, jak służąca, tak jej pani, jak nabywca, tak sprzedawca, jak pożyczkę dający, tak biorący ją, jak wierzyciel, tak jego dłużnik. Okropnie spustoszona będzie ziemia i bezgranicznie rozdrapana, bo Pan wydał taki wyrok. Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała; świat opadł z sił, niszczeje, niebo wraz z ziemią się wyczerpały. Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców, bo pogwałcili prawa, przestąpili przykazania, złamali wieczyste przymierze. Dlatego ziemię pochłania przekleństwo, a jej mieszkańcy odpokutowują; dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi i mało ludzi zostało.
maly_kazio
2 miesiące temu
Szansa na zaistnienie i wejscia u podwladnych z Alex Springer. Dobra cwaniara ..brzytwy sie chwyta :D ..pewno za chwile dostanie role w reklamie albo serialu.
hanys
2 miesiące temu
już sie szykuję na pogrzeb .powiadomcie o terminie i miejscu
bDoOyMMH
fyy
2 miesiące temu
No o sie szybko zmienilo.Wczoraj stan byl zly.
Ksjd9
2 miesiące temu
Niech powie ile jej zaplacili, żeby sie powiedziała, ze ma koronaswirusa?
Taaa
2 miesiące temu
Ale ściemnia. Pokaz historie choroby.
Lolek
2 miesiące temu
Ale jej nie pokażą w łóżku szpitalnym czy w szpitalu..
xxx
2 miesiące temu
"Pogodynka" - gwiazdą, w dodatku z rzeszą fanów ... buahaha. To ja się pytam: kim była Elisabeth Taylor, albo kim jest Tom Hanks?
Era
2 miesiące temu
Dwa dni temu walczyła o życie,bo tlen jej musieli podać,szybko doszła do siebie.Jutro pewnie będzie po sklepach się szlajać.Kobieto walczy o życie ta osoba,która leży pod respiratorem.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić