Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Dorota Gardias zakończyła izolację. Wyjawia, jak walczyła z COVID-19

10

Dorota Gardias ma za sobą bardzo trudne chwile. Zaraziła się koronawirusem od córki i przez dwa tygodnie musiała przebywać w szpitalu. W weekend jej izolacja dobiegła końca. Czym zajęła się po powrocie do codzienności?

Dorota Gardias zakończyła izolację. Wyjawia, jak walczyła z COVID-19
(Instagram)

O zakończeniu trzytygodniowej izolacji Dorota Gardias poinformowała w weekend. Teraz może wrócić do codziennych zajęć. Po wyjściu z kwarantanny od razu udała się z ukochaną córeczką na spacer.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To właśnie od córki zaraziła się koronawirusem. Hania prawdopodobnie "podłapała" go w szkole. Gardias wyciągnęła wnioski z tej sytuacji i uważa, że powinno wrócić nauczanie zdalne.

Myślę, że w obecnej sytuacji zamknięcie szkół byłoby dobrym rozwiązaniem. To z pewnością byłoby bardzo trudne dla wszystkich rodzin, rodziców, dzieci, ale sytuacja jest wyjątkowa, a chodzi o nasze zdrowie! - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Koronawirus. Jak Gardias walczyła z zakażeniem?

W programie "Dzień Dobry TVN" Dorota Gardias opowiedziała o tym, jak walczyła z koronawirusem. Wymieniła nazwy specyfików, które przyjmowała w domu. Wspomagała się m.in. paracetamolem, a także witaminą C i D.

Opowiedziała też o pierwszych objawach zakażenia. - Drapanie w gardle, lekki kaszel. Ale każdy przechodzi to inaczej. U was nie musi tak być - podkreśliła Dorota Gardias.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić