Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
mmc
|

Koronawirus w Polsce. "Nie mogłam brać oddechu". Dramatyczna relacja Doroty Gardias

18
Podziel się

Dorota Gardias niedawno dowiedziała się, o tym, że ma koronawirusa. Niezbędna okazała się hospitalizacja. W poniedziałek pogodynce udało się opuścić szpital. Opowiedziała, jak wygląda walka z wirusem.

Koronawirus w Polsce. "Nie mogłam brać oddechu". Dramatyczna relacja Doroty Gardias
(ONS)
bETOvbxh

Dorota Gardias do szpitala trafiła razem z córką. Koronawirus pojawił się w szkole Hani, córka zachorowała razem z mamą. Z relacji pogodynki wynika, że reakcja placówki nie była zbyt szybka.

To jest dziwne, bo zostaliśmy objęci kwarantanną nie z powodu nauczyciela, który zachorował, tylko z powodu ucznia, który zachorował dużo później niż nauczyciel. I dlatego ta kwarantanna się przesunęła, ale tak naprawdę zaczęła się wtedy, kiedy wiedziałam, że jestem chora. Nie zostałam odizolowana od innych wcześniej - mówiła Dorota Gardias w Dzień Dobry TVN.
bETOvbxj

Dorota Gardias przyznała, że chorobę przechodziła dużo ciężej niż jej córka. Hania szybciej wyszła ze szpitala, otrzymała też podwójny negatywny test. Miała jedynie gorączkę.

Pogodynka z kolei objęta jest jeszcze izolacją do piątku. Wciąż czeka na dwa negatywne testy. Do tej pory musi być rozdzielona z córką.

Testy ciągle pokazują co innego. Tu jest duży problem, ponieważ były już wyniki niejednoznaczne, był wynik ujemny, no i na końcu pojawił się też dodatni, wiec teraz kolejne testy do momentu, kiedy nie będą dwa ujemne - opowiada.
bETOvbxp
U mnie zaczęło się od drapania w gardle, od lekkiego suchego kaszlu (...). Faktycznie przez trzy dni miałam gorączkę, bardzo bolały mnie plecy, mięśnie, oczy, bardzo bolała mnie głowa, ale po 3-4 dniach te objawy zaczęły ustępować. Gorączka spadła, plecy przestały boleć i myślałam, że po wszystkim, bardzo byłam zadowolona. Ale 5 dni od pierwszych objawów zaczęły mnie boleć płuca. Ten ból każdego dnia był silniejszy, do tego stopnia, że w poniedziałek, kiedy trafiłam do szpitala, już nie mogłam brać oddechu, ponieważ nie pozwalał mi na to ból - mówi o przebiegu choroby Dorota Gardias w Dzień Dobry TVN.

Gdy jeden z uczniów z klasy córki Doroty Gardias zachorował, zarówno mama, jak i córka zostały objęte izolacją. W tym czasie pogodynka zauważyła u siebie symptomy.

Procedury wyglądają tak, że zadzwoniłam wtedy do sanepidu, zwolniono mnie z izolacji na czas wykonania badania, w reżimie sanitarnym, czyli w rękawiczkach i maseczkach zeszłyśmy do samochodu i własnym autem dojechałyśmy do szpitala - mówi w wywiadzie.
bETOvbxq
Zobacz także: Gardias podnieca się swoją pracą: "Prowadzę dużo eventów, gdzie mam kontakt z ludźmi"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETOvbxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Żabcia
rok temu
Ile Ci Dorotko zapłacili za ten komentarz?
Pamela
rok temu
Przypatrzcie się jej bliżej. Widać w jej oczach i na twarzy takie małe kulki z koronką. Ukryte symbole. Ona jest członkinią i wyznawczynią bardzo niebezpiecznej sekty Koronawirus. Szpital to taka przykrywką. Miała specjalne zgromadzenia.
ewa
rok temu
Niech ktoś spróbuje przejść zapalenie oskrzeli bezobjawowo !!!!!!!!!
bETOvbxL
Dagra
rok temu
Pani Dorotko, bardzo dziękuję za informację o tym jaki był przebieg choroby. Dla mnie jest to bardzo ważne. Bardzo dziękuję za opisanie Pani i Pani córki początku z chorobą.Wiem teraz jak objawia się ta choroba. Bardzo Panią cenie, życzę zdrówka dla Pani i córeczki. Gorąco pozdrawiam.
I co ?
rok temu
Myślałam, że Dorota wyda oświadczenie, a tu nic. Ale poczekajmy. Pogoda zmienną jest.
aha..
rok temu
z tego co mnie wiadomo, to płuca nie bolą..
lubmy
rok temu
Jak widzę Ciebie kobieto , to myślę , jak w błędzie są SKANDYNAWOWIE , ze kobieta to tak sobie coś ? ! Oni są sobie winni , im nic już nie pomoże , ale piękności są tym co Nas wesprze w wierze kochania tych co my ich chcemy kochać .
fro
rok temu
Swiat powinien wyglądać inaczej . Ludzie których cenimy są Naszą istota i my ich utrzymujemy z własnej woli , Dorota Gardias - dołącz , bo za to że Ciebie lubimy to możemy Ciebie "nosić na rękach " Spróbój , mam nadzieję że się nie mylę .
Bądź sobą
rok temu
Osoba tak piękna , zawsze będzie kontrowersyjna , to nie podlega dyskusji .Ale dlaczego ty pięknoto jesteś buforem pomiędzy przekleństwem , a normalnością ? My też możemy Ciebie chołubić , bo piękność nie zna granic i wszędzie jest czymś co ludzie akceptują . Masz możliwość wyboru , bądź z nami , twój urok jest darem i wyborem opcji dla Ciebie . Jesteś fajną kobietą , czujesz to sama po sobie , ja z tym się zgadzam , może przekonałem Ciebie o twojej mocy , a jest ona naprawdę nie do pogardzenia .
Cebulandia
rok temu
Jestem odważny i mam ochotę udowodnić , że Pani Dorota jest zdrowa , mam ochotę zrobić test , lecz nie wiem czy tak mendialna osoba jest sama sobą stanowić - bo najpewniej jest sterowana przez kapitał tych co pracą SIĘ NIE ZCHAŃBILI . Chdzi o to ,ze " bujać to szweda , bo Polak się nie da " . I tylko o to mi chodzi , zgodzisz się aniele dla prawdy ?
666
rok temu
Ona jeszcze zyje? :(
Zenek
rok temu
Pitu pitu
Emka
rok temu
Ale płuca nie bolą, nie mają zakończeń nerwowych
bETOvbxD
Emka
rok temu
Ale płuca nie bolą, nie mają zakończeń nerwowych.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić