Dowiedziała się o zdradzie męża. Przez znamię dziecka przyjaciółki

26

Mama czwórki dzieci zobaczyła, że ​​dziecko jej najlepszej przyjaciółki ma to samo dziedziczne znamię, co jej najstarszy syn. Pozostała z kobietą w "dobrych stosunkach", choć ta przyznała się do romansu z jej byłym mężem.

Dowiedziała się o zdradzie męża. Przez znamię dziecka przyjaciółki
Hailey (TikTok)

To dopiero historia! To, co przytrafiło się Hailey, z pewnością nadaje się na scenariusz filmu. O wszystkim opowiedziała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wideo szybko stało się wiralem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Przyjaciółka kobiety niedawno zaszła w ciążę. Zdarzyło się to akurat wtedy, gdy postanowiły odnowić ze sobą kontakt. Autorka popularnego w sieci nagrania zaoferowała pomoc i wsparcie swojej przyjaciółce.

Kiedy rodziła, zadzwoniła do mnie i zawiozłam ją do szpitala. Byłam z nią, kiedy dostała znieczulenie zewnątrzoponowe i nosiłam opaskę tatusia i dałam dziecku pierwszą kąpiel - wspomina.
Po prostu cieszyłam się, że mogłem być tego częścią - dodaje.

Takie małe znaczny tak wiele

Trzy dni później, kiedy zmieniała pieluszkę noworodkowi, znalazła dwa znamiona. Jej najstarszy syn ma dokładnie takie same i są odziedziczone po ojcu.

To dodatkowy kawałek chrząstki, który wyrasta poza szyję, więc wygląda jak małe dziecko Frankensteina - mówi.

Kobiety wymieniły się spojrzeniami. Przyjaciółka przyznała się do romansu jej z mężem. Ten jednak powiedział Hailey o sypianiu z jej przyjaciółką dopiero siedem miesięcy później.

Nie minęło dużo czasu, aż rozstała się z "niewiernym Tomaszem". Z koleżanką jednak "pozostały w dobrych stosunkach", dodając, że "w końcu jej córka jest siostrą moich dzieci".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić