Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Dramat w szkole. 11-latek doznał poważnego urazu

40
Podziel się

W czwartek doszło do dramatycznego wypadku w szkole w miejscowości Dobra (woj. śląskie). 11-letni chłopiec doznał poważnego urazu głowy. Został pilnie przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach.

Dramat w szkole. 11-latek doznał poważnego urazu
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)
bEUQoTFh

W czwartek doszło do dramatycznego wypadku w szkole w miejscowości Dobra (woj. śląskie). Najprawdopodobniej na terenie szkoły doszło do upadku dziecka z dużej wysokości. Taką informację przekazała "Faktowi" Justyna Sochacka, rzeczniczka prasowa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Szybka akcja ratunkowa

11-latek został przetransportowany przez LPR do szpitala w Katowicach.

bEUQoTFj
Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Katowicach-Ligocie na diagnostykę. Na chwilę obecną nie wiem, jaki jest jego stan, konieczne jest przeprowadzenie badań - powiedziała "Faktowi" Sochacka.
bEUQoTFp

Wiadomo, że chłopiec najprawdopodobniej doznał urazu tylnej części głowy. Miejsce lądowania śmigłowca zabezpieczali strażacy z PSP Zawiercie, OSP Pilica i OSP Dobra. Policja nie uczestniczyła w tej sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUQoTFK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
Agatka 12 lat...
3 miesiące temu
To jest ,,najlepsze" w artykułach w internecie, że po dziesięć razy piszą to samo.
Madam
3 miesiące temu
6293 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
Madam
3 miesiące temu
3595 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
bEUQoTFL
Madam
3 miesiące temu
1435 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
Madam
3 miesiące temu
8296 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
Tato
3 miesiące temu
Ludzie jacy niektórzy z was są zawistni. Nie jestem w stanie tego pojąć. Zanim napiszecie pomyślcie że ktoś z rodziny tego dziecka może to przeczytać. Może kiedyś kogoś z was dotknie taka tragedia i zapytajcie sie sami siebie czy chcielibyście żeby o waszym dziecku tak pisano. Rodzinie i chłopczykowi życzę dużo siły i modlimy się żeby szybciutko cały i zdrowy wrócił do kochających rodziców i rodziny. Wierze ze tak będzie. Jednocześnie chce podziękować wszystkim tym którzy modlili sie i nas wspierali - tato Synka który zmarł w Kostomłotach, a tym którzy hejtują …………. niech każdy sobie dopowie.
imigrant
3 miesiące temu
Owsiaki i komuniści odpowiedziani za to, co w szkole się dzieje.
Piotr
3 miesiące temu
Ale czasem nauczyciele na przerwach, są zajęci sobą. Kiedyś mojego syna chciał pobić kolega z klasy, bo syn nie dał mu ściągnąć. Była to 6 klasa, kolega z klasy gonił go po korytarzach i popychał. Trzy razy przebiegali obok nauczycieli, żaden nie zareagował widząc szarpanie. Raz syn, będąc już przestraszonym, w samoobronie odepchnął go mocno i uciekł. Jednak w końcu ten chłopak dopadł mojego syna w zaułku, przyjął postawę boksera, odchylił się w bok i prostym ciosem uderzył mojego syna w twarz. Syn uderzył głową w kant winkla, polała się krew. Wezwano szybko pielęgniarkę i nauczyciela. Wychowawca zadzwonił do mnie tylko z informacją, że doszło do bójki. Normalnie bez wezwania pogotowia, z guzem i plastrem na uchu puścili syna do domu. Syna bolała głowa, więc pojechaliśmy do przychodni. Ucho trzeba było zszywać. Oczywiście zgłosiłem roszczenia z ubezpieczenia szkoły i zawiadomiłem kuratorium. Ciekawe podejście wychowawcy, chciał obu obniżyć ocenę że sprawowania,bo syn też go popchnął. Nie dopuściłem do tego, dostał też odszkodowanie.
Piotr
3 miesiące temu
Nie zazdroszczę pracy nauczycielom. Faktem jest, że jak ja chodziłem do szkoły to nasze wygłupy nie miały granic. Ale wtedy jak złapał nas nauczyciel to było już przechlapane. Nie raz klęczałem całą lekcję w kącie, lub dostałem linijką po tyłku przy całej klasie. To była taka duża drewniana, do rysowania kredą na tablicy. Nigdy nikt nie poskarżył się rodzicom, bo dostałbym podwójnie, łącznie ze szlabanem na kilka miesięcy.
Hhh
3 miesiące temu
Pewnie gdzies wlazl i spadl, jeden niedorozwiniety w szkole mojej corki chodzil po dachu szkoly
Liczebnik
3 miesiące temu
Kolejny po Kostomłotach
zołza
3 miesiące temu
8 zdań w artykule, 4 razy -"Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Katowicach-Ligocie"- ble ble !
Baba z Kopydł...
3 miesiące temu
Najprawdopodobniej na terenie szkoły doszło do upadku dziecka z dużej wysokości. To gdzie on wchodził jak szkoła ma jedno piętro, a duża wysokość zaczyna się od 20 metrów. A może uczył się latać tylko sił mu za brakło na porządne lądowanie.
bEUQoTFD
decovidian
3 miesiące temu
bo go zaszczepili?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić