Dramatyczne sceny na S8 pod Warszawą. Zapalił się motocykl

W poniedziałek, 6 listopada wieczorem na trasie S8 pod Warszawą rozegrały się dramatyczne sceny. Pobliżu węzła Zielonka motocyklista nagle się wywrócił i runął na asfalt. Jego maszyna stanęła w płomieniach.

xDramatyczne sceny na S8 pod Warszawą. Zapalił się motocykl
Źródło zdjęć: © Pixabay

Do wypadku doszło w poniedziałek (6 listopada) przed godziną 21. Jak informuje TVN Warszawa motocyklista nagle stracił panowanie nad maszyną.

W efekcie przewrócił się na asfalt, a jego motocykl chwilę później stanął w ogniu. Rannym bezzwłocznie zajęli się ratownicy medyczni.

Z pierwszych informacji wynika, że motocyklista był przytomny. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej: z Państwowej Straży Pożarnej z Wołomina i z OSP Zielonka - przekazał w rozmowie z TVN Warszawa aspirant Jan Sobków, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Strażak dodał, że motocyklista jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Jednoślad, którym się poruszał całkowicie spłonęła.

Wybrane dla Ciebie