Dres zdradził motocyklistę. Niecodzienny widok na krajowej siódemce

47

Rzadki obrazek jak na zimową porę zarejestrowała kamera policyjnego radiowozu. Mieszkaniec powiatu radomskiego jechał krajową "7" na motocyklu. Był ubrany tylko w dres. Dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania jednośladem, przez co musi teraz zapłacić wysoką grzywnę.

Dres zdradził motocyklistę. Niecodzienny widok na krajowej siódemce
Mieszkaniec powiatu radomskiego w dresie jechał krajową "7" na motocyklu. (Policja)

Dla pasjonatów motocykli zima nie należy do ulubionych pór roku. Miłośnicy jednośladów z utęsknieniem wypatrują rozpoczęcia sezonu. Nie wszyscy jednak są w stanie wytrzymać bez jazdy ulubionym środkiem transportu.

Uwagę policjantów ze Skarżysko-Kamiennej zwrócił w czwartek rano 13 stycznia motocyklista jadący ekspresową "siódemką". Mężczyzna ubrany był w dres, co jeszcze bardziej zdziwiło mundurowych.

Postanowili bliżej przyjrzeć się nietypowej sytuacji. Zatrzymali suzuki do kontroli. Kierującym był 22-latek z powiatu radomskiego. Okazało się, że mężczyzna nie posiada niestety uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

W związku z nowymi przepisami będzie musiał zapłacić wysoką grzywnę, nie mniejszą niż 1500 złotych, a sąd może orzec wobec niego okresowy zakaz prowadzenia motocykli.

Zobacz także: Stan wyjątkowy w Rosji. Gwałtowne burze śnieżne na Sachalinie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić