o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Drożyzna u o. Rydzyka. Kosmiczna cena za kilogram mąki

1186
Podziel się

Ojciec Tadeusz Rydzyk zainicjował powstanie Fundacji Nasza Przyszłość, która prowadzi sprzedaż wysyłkową. W sklepie internetowym można zamówić książki, różańce, maseczki, słodycze, a teraz nawet makaron i mąkę. Ceny jednak zwalają z nóg.

Drożyzna u o. Rydzyka. Kosmiczna cena za kilogram mąki
Ceny w sklepie o. Rydzyka zwalają z nóg. (PAP)
bDzEBpkR

Ojciec Rydzyk zainicjował wiele projektów, w tym m.in. znaną słuchaczom Radia Maryja fundację, prowadzącą sklep internetowy "Splendor24". Na stronie sklepu można kupić m.in książki, dewocjonalia, słodycze a nawet mąkę, płatki orkiszowe i makaron.

Ceny niektórych produktów zwalają z nóg

Ci, którzy w dobie pandemii nie chcą wychodzić z domu, mogą zrobić zakupy online, jednak ceny mogą co niektórych trochę zaskoczyć. Za pół kilograma mąki z kasztanów jadalnych w sklepie o. Rydzyka trzeba zapłacić 25,50 zł. Czyli kupując kilogram mąki zapłacisz aż 51 zł. W ofercie o. Rydzyka jest też nieco tańsza kilogramowa mąka orkiszowa biała za 14,90 zł.

bDzEBpkT

W dobie pandemii oprócz mąki najczęściej sięgamy także po makarony, z których można przyrządzić różnorodnych dań. W sklepie toruńskiego redemptorysty w sprzedaży są też makarony np. orkiszowe. Paczka o pojemności 400 g kosztuje 13 zł. Chyba, że szukamy makaronu w fantazyjnym kształcie, na przykład literek. Wówczas za opakowanie zaledwie 250 g trzeba zapłacić 12,90 zł. W ofercie są też płatki orkiszowe, za opakowanie trzeba zapłacić aż 24 zł.

bDzEBpkZ
Zobacz także: Zobacz też: Ojciec Tadeusz Rydzyk przyznał, na kogo głosował. "To niedopuszczalne"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzEBpla
bDzEBplu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1186)
Katolik
3 miesiące temu
Nie dziwię się że ludzie nienawidzą kościoła. To przez takiego Rydzyka i innych.
Metal
3 miesiące temu
OPODATKOWAĆ KOŚCIÓŁ
Polak
3 miesiące temu
Dowalić mu podatek od zysków bo to jest biznes a nie kościół
bDzEBplv
john
3 miesiące temu
R O C Z N I C A Na rocznicy się spotkali. We mszy świętej udział brali. Stoi premier, ministrowie. Inni także są posłowie. Wiernych tłumy tam przybyły. Bereciki nałożyły. Zacny ojciec, sam dyrektor. W słynnej szkole także rektor. Mszę odprawia, gości wita. I o kasę na mszy pyta. Bo na „Kler” dotacja była. A na szkołę się skończyła. Potem śpiewać trzeba było. „Abba ojcze” zanuciło. Setki wiernych tam w kościele. Z rządzącymi zaś na czele. Tam wierchuszka kraju mego. Pod habitem wielebnego. Śpiewa, tańczy, podskakuje. Ojciec zagra, rząd melduje. Wykonanie planu jego. Dopisz sobie, co takiego… • Powyższy tekst jest wymysłem autora i nie ma żadnego związku z ewentualnymi wydarzeniami rzeczywistymi.
wred
3 miesiące temu
Zapomnijcie o Rydzyku i nie róbcie mu darmowej reklamy !
Najnowsze komentarze (1186)
Bądź świadomy
2 miesiące temu
W Polskim Kościele nie ma nic do powiedzenia Prymas,Episkopat rządzi rydzyk
jack
2 miesiące temu
maka nie nieco tańsza tylko trzy i poraża tańsza .ceny w internecie wcale nie tańsze
nick
2 miesiące temu
Widział ktoś jego święcenia? Gdzie były, w jakiej "parafii"?
ixx
2 miesiące temu
Zanim zaczniecie czytać i przerażać się tymi cenami proponuje porównać je w internecie z innymi.
123
2 miesiące temu
O czym jest ten artykuł? Bo mąka z kasztanów kosztuje zazwyczaj około 60 zł za kg.
NINA
2 miesiące temu
Zanim coś napiszecie, zapytajcie wujka google. Mąka kasztanowa: cena za 1 kg od ok. 40 zł do ok. 70 zł w sklepach z tzw. zdrową żywnością.
Homer
2 miesiące temu
Bo to mąka z tych naszych kasztanów co leżą przy drogach jesienią 😂😂
Jack Tradycja
2 miesiące temu
Co za d.......l pisał ten artykuł? Wystarczy wejść na sklepy ze zdrową żywnością, nie kościelne, by ceny za takie towary spożywcze są jeszcze wyższe. A po drugie jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje. Ciekawe czy zakupy od inaczej k.........h, gdzie cenny będą wysokie w tych organizacjach też nie kupisz i skrytykujesz.
bDzEBpln
filjan
2 miesiące temu
Artyku pełen kłamstw fundacja nie jest Rydzyka a w internecie znalazłem kg mąki z kasztanów za 39 zł.Ludzie sprawdzajcie fakty w kilku źródłach i nie dawajcie się wkręcać w matrixa.
emer.
2 miesiące temu
to jest jawna spekulacja -proszę ojca
Marrs
2 miesiące temu
Upieczesz chleb z takiej mąki i będzie się cudownie rozmnażał przez rok. Ukroisz trzy kromki i odrosną trzy. Mąka poświęcona przez konsekrowane dłonie. Wyleczy wszystkie choroby uchroni przed COVIDem. Włożysz chleb do trumny i nieboszczyk zmartchwstanie. Nie ma to tamto.
gorszysort
2 miesiące temu
Nie lubię O. Rydzyka, ale jesteście nierzetelni. W innych sklepach internetowych cena mąki z kasztanów jadalnych jest taka sama. Waszym zdaniem ma dołożyć z własnej kieszeni?
amator piwa
2 miesiące temu
kto pisał ten artykuł ?! zero dziennikarskiej rzetelności.Ceny są podobne albo i niższe od oferowanych w innych sklepach z tego typu produktami.jeżeli redaktorek nie odróżnia mąki kasztanowej od zwykłej to radzę się dokształcić przed pisaniem.
natanek
2 miesiące temu
Kupujcie kobiety nie będzie Was piekło.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić