Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Ujawnił tajemnicę Kaczyńskiego. Szokujące słowa

1915
Podziel się:

Jarosław Kaczyński jest pod okiem setek ochroniarzy, którzy nieustannie dbają o jego bezpieczeństwo. Szczególnie w ostatnich dniach, po tym, jak zapadł wyrok TK ws. aborcji, Jarosław Kaczyński może mieć powody do niepokoju. Ludwik Dorn ujawnia tajemnicę prezesa PiS.

Ujawnił tajemnicę Kaczyńskiego. Szokujące słowa
Jarosław Kaczyński (ONS.pl)

W rozmowie z "Faktem" Ludwik Dorn wyznał, co, według niego, jest obecnie największym lękiem Jarosława Kaczyńskiego. Jednocześnie odpowiedział na pytania w związku z ochroną prezesa PiS. Wielu obywateli zastanawiało się, dlaczego Kaczyński broniony jest nieustannie przez setki ochroniarzy, z których towarzystwa nie zamierza rezygnować.

Jak uważa Ludwik Dorn, były minister MSWiA i były wiceprezes PiS - Jarosław Kaczyński boi się o swoje życie. Jego bezpieczeństwo jest zagrożone szczególnie ostatnio - w związku ze Strajkiem Kobiet. Protestujący w Warszawie niemal przy każdej możliwej okazji maszerują pod dom prezesa PiS, który znajduje się na Żoliborzu.

Sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna i wzmaga lęk u prezesa PiS, twierdzi Ludwik Dorn. Lęk o własne życie, który Jarosław Kaczyński ma ponoć od wielu lat.

Kaczyński ma takie przekonanie, że może dojść do zamachu na niego. I taki lęk przejawia od lat - mówi w rozmowie z Faktem Ludwik Dorn.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1915)
press
3 miesiące temu
Czy sklerotyk co cokolwiek rozumie
Andrzej
4 miesiące temu
a może to wcielenia Amvaya z Torunia da mu azyl. W końcu tyle kasy od tego ''dyktatora'' wyłudził.
Andrzej
4 miesiące temu
każdy dyktator boi się na koniec o swoje życie. Było nie fikać, nie jątrzyć, nie wywracać kota worem, słuchać ludzi, nie pchać kraju w grajdoł. Ale do tego trzeba znać życie, mieć rodzinę, odpowiadać za kogoś 9sam kot się nie liczy), nadążać za postępem , a nie ciągnąć do średniowiecza. Ale w jego przypadku strach o życie to kolejna poza
pogarda
5 miesięcy temu
Na szczęście jestem Kaszubem i mam w głębokiej pogardzie tą polską hołotę, która włazi głęboko w odbyt swoim wrogom, za nic mają tych którzy starają się aby Polska była Polską ! To jest niewyobrażalne, że tak można się zachowywać jak to widzimy na co dzień, to są genetycznie skażeni niewolnicy, potrzebujący buta który będzie was kopał i gnoił, bo tylko na to zasługujecie !
................
5 miesięcy temu
Myślę, że historyczny dorobek jest opisany w klasyce, dla jasności "....las już idzie....". A do tego trzeba drwali co już jeden pan uczynił rąbiąc Polską Puszczę. Ochroniarze mogą tylko zarąbać ale kogoś , a las pozostanie i przyjdzie a oni uciekną, pracują tylko za kasę a nie dla jakiejś idei!!!
stach
10 miesięcy temu
Przecież dlaczego takie zdziwienie w normalnym katolickim kraju już by miał 20 wyroków czap . Źle mu ni życzę ,ale ten strach i stres szybciej czy później go wykończy . Qby szybciej !!!!!!
BABCIA DAMA
rok temu
dlaczego jest takim podłym i zakłamanym malutkim człowieczkiem? więc ma się czego bać.musiał skłócić nas Polaków. i narzucać swoje chore poglądy/?/ więc teraz niech się boi.było coraz lepiej.a teraz co ci oszołomi narobili skandal!! skandal
ależ ależ..
rok temu
do Logicus: Teza jest niestety słuszna, giną wrogowie, po obu stronach barykad. I nie ma znaczenia, czy ktoś jest prawy i przyzwoity. Popiełuszko zginął z rąk ślepo poddanych PZPR-owi. Kiedyś wolna Polska teraz na powrót staje się zniewoloną przez jedyną słuszna partię. Jak kiedyś. I to "zasługa" Kaczyńskiego. Tyrani powinni bać się bardziej i on o tym wie. Tyranów się nie kocha. Tyranów się boi, a strach prowadzi do poddaństwa i do czynów podłych.
Tarantula 66
rok temu
Dlatego popadł w paranoję. Życie w permanentnym stresie niszczy psychikę. Ale to, że całe życie z lękiem ogląda się za siebie sam sobie zafundował. Jakie życie taka śmierć.....
Babcia i 8 wn...
rok temu
jeśli ma się czyste sumienie , nie ma obaw !!! a ochrona Kaczyńskiego to są nasze pieniądze , my mamy marne wynagrodzenia liczymy każdą złotówkę , czy wystarczy do 1 :-((( on upływa , ochrona samochód , a pieszo też można lub rowerem - dla zdrowia !!!
Babcia i 8 wn...
rok temu
jeśli ma się czyste sumienie , nie ma obaw !!! a ochrona Kaczyńskiego to są nasze pieniądze , my mamy marne wynagrodzenia liczymy każdą złotówkę , czy wystarczy do 1 :-((( on upływa , ochrona samochód , a pieszo też można lub rowerem - dla zdrowia !!!
obywatel........
rok temu
A czego ma się bać,jak się nie ma za uszami to można spać spokojnie, jak normalny Polak i człowiek Pierwszego Sortu.Życzymy spokoju i zdrowia, niech minie strach i otwartość wobec Obywateli Drugiego Sortu.
kontent
rok temu
dobrze celowac
Antoni M
rok temu
Kaczyński jest klinicznym przypadkiem paranoika stąd jego strachy!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić