aktualizacja 

Ujawnił tajemnicę Kaczyńskiego. Szokujące słowa

2369

Jarosław Kaczyński jest pod okiem setek ochroniarzy, którzy nieustannie dbają o jego bezpieczeństwo. Szczególnie w ostatnich dniach, po tym, jak zapadł wyrok TK ws. aborcji, Jarosław Kaczyński może mieć powody do niepokoju. Ludwik Dorn ujawnia tajemnicę prezesa PiS.

Ujawnił tajemnicę Kaczyńskiego. Szokujące słowa
Jarosław Kaczyński (ONS.pl)

W rozmowie z "Faktem" Ludwik Dorn wyznał, co, według niego, jest obecnie największym lękiem Jarosława Kaczyńskiego. Jednocześnie odpowiedział na pytania w związku z ochroną prezesa PiS. Wielu obywateli zastanawiało się, dlaczego Kaczyński broniony jest nieustannie przez setki ochroniarzy, z których towarzystwa nie zamierza rezygnować.

Jak uważa Ludwik Dorn, były minister MSWiA i były wiceprezes PiS - Jarosław Kaczyński boi się o swoje życie. Jego bezpieczeństwo jest zagrożone szczególnie ostatnio - w związku ze Strajkiem Kobiet. Protestujący w Warszawie niemal przy każdej możliwej okazji maszerują pod dom prezesa PiS, który znajduje się na Żoliborzu.

Sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna i wzmaga lęk u prezesa PiS, twierdzi Ludwik Dorn. Lęk o własne życie, który Jarosław Kaczyński ma ponoć od wielu lat.

Kaczyński ma takie przekonanie, że może dojść do zamachu na niego. I taki lęk przejawia od lat - mówi w rozmowie z Faktem Ludwik Dorn.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić