Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Ujawnił tajemnicę Kaczyńskiego. Szokujące słowa

1922
Podziel się:

Jarosław Kaczyński jest pod okiem setek ochroniarzy, którzy nieustannie dbają o jego bezpieczeństwo. Szczególnie w ostatnich dniach, po tym, jak zapadł wyrok TK ws. aborcji, Jarosław Kaczyński może mieć powody do niepokoju. Ludwik Dorn ujawnia tajemnicę prezesa PiS.

Ujawnił tajemnicę Kaczyńskiego. Szokujące słowa
Jarosław Kaczyński (ONS.pl)

W rozmowie z "Faktem" Ludwik Dorn wyznał, co, według niego, jest obecnie największym lękiem Jarosława Kaczyńskiego. Jednocześnie odpowiedział na pytania w związku z ochroną prezesa PiS. Wielu obywateli zastanawiało się, dlaczego Kaczyński broniony jest nieustannie przez setki ochroniarzy, z których towarzystwa nie zamierza rezygnować.

Jak uważa Ludwik Dorn, były minister MSWiA i były wiceprezes PiS - Jarosław Kaczyński boi się o swoje życie. Jego bezpieczeństwo jest zagrożone szczególnie ostatnio - w związku ze Strajkiem Kobiet. Protestujący w Warszawie niemal przy każdej możliwej okazji maszerują pod dom prezesa PiS, który znajduje się na Żoliborzu.

Sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna i wzmaga lęk u prezesa PiS, twierdzi Ludwik Dorn. Lęk o własne życie, który Jarosław Kaczyński ma ponoć od wielu lat.

Kaczyński ma takie przekonanie, że może dojść do zamachu na niego. I taki lęk przejawia od lat - mówi w rozmowie z Faktem Ludwik Dorn.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1922)
Krystyna z Wo...
4 dni temu
Jestem pewna, że kaczyński jak zwykle pomylił się i zapowiadając że będziemy mieli w Polsce Budapeszt, tak naprawdę myślał Bukareszt. Ja mam wielką nadzieję na realizację tego scenariusza i jako Polka katoliczka modlę się o to co wieczór.
Piotr
4 dni temu
Nie podniecajcie się proszę zbytnio. Ludwik Dorn nie żyje od kwietnia
Widz
5 dni temu
Kaczyński nie musisz się obawiać że ktoś ciebie będzie chciał zabić czy zrobić coś innego wszyscy dochodzą do jednego wniosku nie ruszaj gówna bo ono śmierdzi boisz sie bo wiesz doskonale ile gnoju narobiłeś w kraju i za granicą masz tylu baranów za sobą że wykonają twoje każde polecenie pampersy tobie wymienia kota wyprowadzą umyją ciebie i wyprowadzą do kibla abyś siku zrobił jesteś największą zarazą w Polsce twoje chore ambicje już ciebie przerosły brat jak patrzy na ciebie z góry co ty wyprawiasz z tym krajem to sie w grobie przewraca skończ z tą polityką i daj żyć spokojnie uczciwym i ciężko pracującym ludziom
Tola
5 dni temu
Kaczyński powinien zostać przebadany i wysłany na leczenie zgodnie z ustawą, którą kazał uchwalić.
WLW
6 miesięcy temu
PRZYSŁOWIE PASUJĄCE DO LECHA KACZYŃSKIEGO Ludzie często unikają podejmowania decyzji ze strachu przed popełnieniem błędu. W rzeczywistości niepodejmowanie decyzji jest jednym z największych błędów w życiu – rabin Noe Weinberg
lama
6 miesięcy temu
Skąd te wiadomości? Z seansu spirytystycznego? Bo przecież Dorn nie żyje?
edward
6 miesięcy temu
Zmieni się władza nie będzie miał ochrony ze strachu co narobił nawet nie wyjdzie z domu
press
10 miesięcy temu
Czy sklerotyk co cokolwiek rozumie
Andrzej
11 miesięcy temu
a może to wcielenia Amvaya z Torunia da mu azyl. W końcu tyle kasy od tego ''dyktatora'' wyłudził.
Andrzej
11 miesięcy temu
każdy dyktator boi się na koniec o swoje życie. Było nie fikać, nie jątrzyć, nie wywracać kota worem, słuchać ludzi, nie pchać kraju w grajdoł. Ale do tego trzeba znać życie, mieć rodzinę, odpowiadać za kogoś 9sam kot się nie liczy), nadążać za postępem , a nie ciągnąć do średniowiecza. Ale w jego przypadku strach o życie to kolejna poza
pogarda
11 miesięcy temu
Na szczęście jestem Kaszubem i mam w głębokiej pogardzie tą polską hołotę, która włazi głęboko w odbyt swoim wrogom, za nic mają tych którzy starają się aby Polska była Polską ! To jest niewyobrażalne, że tak można się zachowywać jak to widzimy na co dzień, to są genetycznie skażeni niewolnicy, potrzebujący buta który będzie was kopał i gnoił, bo tylko na to zasługujecie !
................
12 miesięcy temu
Myślę, że historyczny dorobek jest opisany w klasyce, dla jasności "....las już idzie....". A do tego trzeba drwali co już jeden pan uczynił rąbiąc Polską Puszczę. Ochroniarze mogą tylko zarąbać ale kogoś , a las pozostanie i przyjdzie a oni uciekną, pracują tylko za kasę a nie dla jakiejś idei!!!
stach
rok temu
Przecież dlaczego takie zdziwienie w normalnym katolickim kraju już by miał 20 wyroków czap . Źle mu ni życzę ,ale ten strach i stres szybciej czy później go wykończy . Qby szybciej !!!!!!
BABCIA DAMA
2 lata temu
dlaczego jest takim podłym i zakłamanym malutkim człowieczkiem? więc ma się czego bać.musiał skłócić nas Polaków. i narzucać swoje chore poglądy/?/ więc teraz niech się boi.było coraz lepiej.a teraz co ci oszołomi narobili skandal!! skandal
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić