Jakub Artych
Jakub Artych| 

Duże zaskoczenie w Clout MMA. Organizacja zmienia werdykt

1

Wydawało się, że Denis Załęcki odniósł szóstą porażkę z rzędu we freakowych organizacjach MMA. Załęcki złożył jednak protest od decyzji sędziów. Ci jeszcze raz przeanalizowali cały pojedynek i zmieniono werdykt tego starcia.

Duże zaskoczenie w Clout MMA. Organizacja zmienia werdykt
Duże zaskoczenie w Clout MMA. Organizacja zmienia werdykt (YouTube)

To miała być jedna z najbardziej elektryzujących walk na gali Clout MMA 5. Ostatecznie jednak Amadeusz "Ferrari" Roślik, z przyczyn osobistych, musiał wycofać się z walki z Denisem "Bad Boy'em" Załęckim, a jego miejsca, na ostatnią chwilę, zajął Michał "Wampir" Pasternak.

Pasternak pierwszą rundę skupił się głównie na badaniu rywala, natomiast Denis próbował przede wszystkim kopnięć, zarówno tych niższych, jak i tych wycelowanych w głowę rywala.

Walka rozstrzygnęła się w trzeciej rundzie, gdy szarża Pasternaka rozbiła łuk brwiowy Załęckiego, którego twarz zalała się krwią. Wezwany do klatki lekarz zadecydował natomiast o niemożności kontynuowania walki przez "Bad Boy'a".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Po kilku dniach dowiadujemy się, że Denis Załęcki złożył protest od decyzji sędziów. Ci jeszcze raz przeanalizowali cały pojedynek i zmieniono werdykt tego starcia.

Denis "Bad Boy" Załęcki złożył protest po pojedynku na CLOUTMMA 5 z Michałem "Wampirem" Pasternakiem. Po wnikliwej analizie walki przez sędziów decyzja została zmieniona z większościowej wygranej Pasternaka na remis - czytamy na Facebooku organizacji Clout.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kiedy kolejna gala Clout MMA?

Kolejny event zaplanowany jest z kolei z Tarnowie. To spore zaskoczenie, bowiem organizacje freakowe jeszcze nigdy nie organizowały swoich gal w tym miejscu.

Hala w tym mieście ma 4317 widzów z czego 3559 na stałych miejscach siedzących oraz 746 na składanych trybunach teleskopowych. Dla porównania, federacja FAME MMA sprzedała 10 tysięcy biletów... w 30 minut na galę, która odbędzie się na PGE Narodowym.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić