Dziecko wyszło w nocy z łóżka i podeszło do psa. Niewiarygodne, co się stało

76

Miłość między dzieckiem a psem to wyjątkowa więź. W sieci pojawiło się urocze wideo, które błyskawicznie stało się hitem. Na filmie zarejestrowanym przez kamerę w niani elektronicznej widać, jak chłopiec wymyka się z łóżka i podchodzi do psa. Niewiarygodne, co stało się chwilę później. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Dziecko wyszło w nocy z łóżka i podeszło do psa. Niewiarygodne, co się stało
Nagranie dziecka z nocnej kamerki jest hitem internetu (YouTube)

Kiedy matka widocznego na nagraniu chłopca była w 20-tygodniu ciąży, u dziecka wykryto poważną wadę serca. Po urodzeniu mały Finn przeszedł wiele poważnych operacji, które uratowały mu życie. Teraz 23-miesięczny chłopiec potrzebuje dodatkowej ochrony, dlatego rodzice postanowili sprawić mu psa.

Jak szybko się okazało, była to doskonała decyzja. ​​Mama chłopca, Paige Knudston, powiedziała w rozmowie z "Daily Mail", że dwójka była nierozłączna od dnia, w którym jej syn wyszedł ze szpitala. - Kiedy wróciliśmy do domu, było tak, jakby Brutus po prostu wiedział, że Finn potrzebuje dodatkowej obserwacji i od tego czasu jest u jego boku.

Dziecko i pies. Niesamowita miłość i zaufanie

Ich niezwykłą więź doskonale ukazuje film, nagrany 3 lipca przez kamerkę nocną w elektronicznej niani. Nagranie ukazuje Finna, który gdy tylko w pokoju zgasły światła, chwyta kocyk oraz butelkę i ze smoczkiem w buzi wymyka się z łóżka, by dołączyć do swojego psa na podłodze.

Bokserowi Brutusowi wydaje się całkowicie nie przeszkadzać to, że dziecko przez kilka minut wierci się, poszukując wygodnego miejsca u jego boku. Paige powiedziała, że całe zdarzenie oglądała w czasie rzeczywistym ze swojego telefonu w sąsiednim pokoju.

Nie obawiałam się, że Brutus będzie się denerwował, ponieważ tolerował i zachowywał się tak niesamowicie dobrze w innych sytuacjach. Wiedziałam, że nie będzie zdziwiony wierceniem się Finna i wspinanie się po nim. Nigdy nie wykazywał żadnych oznak agresji w stosunku do ludzi - powiedziała matka chłopca.

Urocze nagranie ma miliony wyświetleń w sieci. Internauci są wprost zachwyceni wyraźną więzią, łączącą dziecko i jego psa.

Ten pies ma cierpliwość, widać, że kocha malucha - napisał internauta pod filmem.
To najspokojniejszy, najbezpieczniejszy, najbardziej zrelaksowany pies w historii - skomentował kolejny użytkownik.
Możemy sobie tylko wyobrazić, ile miłości ten pies ma do dziecka - napisała inna osoba.
Zobacz także: Pies podczas upałów. Sposoby i pomysłowe gadżety na pomoc zwierzęciu
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić