Dziecko zaczęło płakać. Niesamowite, co zrobił pies. Hit internetu

27

Rozczulające nagranie podbija sieć. Mama poucza swoją małą córkę, bo ta zrobiła coś złego. Niespodziewanie w obronie dziecka staje pies, który zaczyna warczeć na surowego rodzica.

Dziecko zaczęło płakać. Niesamowite, co zrobił pies. Hit internetu
(YouTube)

W sieci pojawiło się nagranie, które rozczuliło internautów. Nagrała je pewna Chinka, która zdenerwowała się na swoją dwuletnią córeczkę. Jednak ani kobieta, ani dziecko nie są tutaj głównymi bohaterkami filmiku. Został nim pies rasy golden retriever, który w niesamowity sposób zareagował na surową postawę rodzica.

Dwuletnia dziewczynka zrobiła coś, co nie spodobało się jej mamie. Dziecko zniszczyło nowy krem do twarzy rodzica, bawiąc się figurką. Zdenerwowana kobieta postanowiła dać nauczkę córce, karząc ją słownie.

Nie spodobało się to rodzinnemu pupilowi Harry'emu. Pies zaczął warczeć na mamę dwulatki, stając w jej obronie. Na końcu nagrania chciał pocieszyć dziewczynkę i ją przytulił.

Byłam naprawdę zdenerwowana. Kupiłam krem i nagle nie było już połowy opakowania - przyznała autorka nagrania, którą cytuje "Daily Mail".

Imię psa nie zostało wybrane przypadkowo. Pięcioletni pupil został nazwany na cześć Harry'ego Pottera. Najwidoczniej wraz z imieniem przejął od legendarnego czarodzieja wiele dobrych cech, które uzewnętrznił na nagraniu.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić