Emerytura Jarosława Kaczyńskiego. Kuzyn szefa PiS puścił parę z ust

Wielu Polaków zastanawia się, kiedy Jarosław Kaczyński uda się na polityczną emeryturę. Czy szef PiS ma takie plany? Nowe informacje przekazał w rozmowie z "Super Expressem" Jan Maria Tomaszewski.

Emerytura Jarosława Kaczyńskiego. Kuzyn szefa PiS puścił parę z ust
Jarosław Kaczyński (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

W grudniu 2020 roku w jednym z wywiadów Jarosław Kaczyński po raz pierwszy podał datę odejścia z polityki. Wskazał rok 2025, kiedy kończy się jego kadencja w roli prezesa PiS. Wszystko jednak może się zmienić. - Nigdy nic nie wiadomo - zaznacza w rozmowie z "SE" kuzyn Kaczyńskiego Jan Maria Tomaszewski.

Prezes bardzo dużo pracuje, od rana do wieczora, ma ogromne pokłady siły i energii - dodaje.

Tomaszewski się wygadał. Tak wygląda dzień Kaczyńskiego

Jan Maria Tomaszewski postanowił opowiedzieć, jak wygląda dzień Kaczyńskiego. Zdradził, że polityk wstaje około godz. 8. Później je śniadanie i udaje się do Kancelarii Premiera.

No chyba, że jest poniedziałek, bo wtedy prezes urzęduje na Nowogrodzkiej, w centrali partii. W inne dni pracuje w KPRM i często wychodzi późnym wieczorem z pracy, którą zabiera jeszcze do domu i siedzi po nocach przeglądając dokumenty - relacjonuje Tomaszewski.

Sondaż Instytutu Badań Pollster dla "SE" wskazuje na to, że aż 81 proc. badanych chce, by Kaczyński przeszedł na emeryturę. - Jarek będzie rządził jeszcze długo - zapowiada tymczasem jego kuzyn.

Zobacz także: Przedterminowe wybory przed wakacjami? Siemoniak odpowiada na doniesienia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić