aktualizacja 

Gęsty dym w jednym z bloków na Kabatach. "W pokoju ładował się masażer elektryczny"

5

To nie był spokojny wieczór dla warszawskich strażaków. Mundurowi zmagali się z gaszeniem pożaru mieszkania na Kabatach. Podczas akcji gaśniczej strażacy wyrzucili przez balkon hulajnogę z ładowarką. Na szczęście nikt nie został ranny.

Gęsty dym w jednym z bloków na Kabatach. "W pokoju ładował się masażer elektryczny"
Pożar w mieszkaniu na Kabatach. (Pixabay)

Do pożaru doszło w niedzielę, 19 maja, wieczorem przy ul. Dembego. Z informacji przekazanych przez portal haloursynow.pl wynika, że paliło się mieszkanie na trzecim piętrze jednego z bloków. W tym samym budynku - na parterze - znajduje się ursynowski inspektorat ZUS.

Cztery zastępy straży pożarnej na miejsce zdarzenia przybyły kilka minut po zgłoszeniu.

Brak osób poszkodowanych, przed naszym przybyciem osoby z mieszkania się ewakuowały. Spaleniu uległo wyposażenie jednego z pokoi oraz hulajnoga z ładowarką - przekazał st. asp. Bogdan Smoter Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Adam Zdrójkowski szczerze o relacjach z Wiktorią Gąsiewską! Rozmawiali o powrocie "Rodzinki.pl"

Wspomniana hulajnoga wraz z ładowarką została wyrzucona z palącego się pokoju przez balkon podczas akcji gaśniczej. Takie działanie miał zapobiec zapaleniu się baterii. Na szczęście strażacy szybko opanowali pożar.

Gęsty dym w jednym z bloków na Kabatach. "W pokoju ładował się masażer elektryczny"

Z nieoficjalnych ustaleń portalu haloursynow.pl. wynika, że w pomieszczeniu znajdował się również masażer elektryczny, który był w trakcie ładowania.

Niewykluczone, że to urządzenie było przyczyną powstania pożaru, choć przyczyny ustali policja - czytamy na łamach haloursynow.pl.

Służby apelują, aby nie zostawiać ładujących się urządzeń bez nadzoru. Podkreślają także, żeby zawsze wyłączać ładowarki z gniazdek przed opuszczeniem mieszkania.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić