GGG| 
aktualizacja 

Gigant poluje na ofiary. Wideo mrozi krew w żyłach

44

W sieci pojawiło się przerażające nagranie. Na Florydzie nagrano gigantycznego aligatora podczas polowania na kaczki. Rozmiary bestii są imponujące.

Gigant poluje na ofiary. Wideo mrozi krew w żyłach
Kadr z nagrania (Facebook)

Na Facebooku opublikowano nagranie, które podbiła sieć. Pewien mężczyzna nagrał na Florydzie gigantycznego aligatora podczas polowania na kaczki. Rozmiary gada są tak gigantyczne, że aż ciężko uwierzyć w jego prawdziwość. Bestia podpłynęła przyczajona od tyłu do ptaka i zjadła go w całości. Wideo skomentowało i polubiło wiele tysięcy internautów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wierzy się, że to nie pierwsze nagranie tego osobnika. Internauci uważają, że giganta mierzącego około 4,5 metra widziano już po raz kolejny. Ponadprzeciętnie duża bestia została według nich nagrana 11 listopada na jednym z pól golfowych w stanie Floryda. Opublikowane wtedy nagranie również przeraziło internautów. Ich zdaniem osobników takich rozmiarów nie ma wiele.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Aligatory nie robią wielkiego wrażenia na mieszkańcach stanu Floryda. To właśnie tam żyje około 1,3 miliona z nich. Ludzie z całego świata przyjeżdżają do tego regionu, aby uzyskać pozwolenie i móc zapolować na gada. Zapewne nagrane monstrum też padnie w przyszłości ofiarą polujących.

Zobacz także: Hotelarze są źli na rząd. "Pogłębiamy straty, a branża pozostaje zamknięta"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić