Gniezno: nagła śmierć w sklepie. 60-latek przywiózł towar

10

Dramatyczne sceny rozegrały się w środę, 24 kwietnia w jednym ze sklepów budowlanych w Gnieźnie. 60-letni mężczyzna, który przywiózł towar, zasłabł podczas otwierania naczepy ciężarówki. Jego życia nie udało się uratować.

Gniezno: nagła śmierć w sklepie. 60-latek przywiózł towar
Ewakuacja uczniów szkoły podstawowej w Poznaniu (Materiały WP, 123RF)

Jak informuje lokalny portal gniezno24.com, sytuacja miała miejsce 24 kwietnia, w godzinach porannych. 60-letni kierowca przyjechał do jednego ze sklepów budowlanych na terenie Gniezna. Mężczyzna przywiózł towar, ale zanim zdążył go rozładować, doszło do tragedii.

60-latek zasłabł, gdy próbował otworzyć naczepę ciężarówki. Pracownicy sklepu, widząc cale zajście, natychmiast ruszyli z pomocą i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe.

Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego próbowano dalej przywrócić życie poszkodowanemu, jednak pomimo starań się to nie udało – stwierdzono zgon 60-latka – opisuje portal gniezno24.com.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zabójstwo w Płaczewie. Zwłoki 35-latka zalali betonem w garażu

Ciało zabezpieczono do sekcji

Ciało 60-latka, na polecenie prokuratora, zabezpieczono do sekcji. Wyniki badań powinny dać odpowiedź, co były przyczyną śmierci mężczyzny.

Według lokalnego portalu, mężczyzna był dostawcą firmy spoza województwa wielkopolskiego.

Niestety, do podobnych zdarzeń dochodzi bardzo często, a służby przypominają, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy. Może się okazać, że w najmniej spodziewanym momencie będziemy mieli szansę uratować czyjeś życie.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić