Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Gorąco wokół Jarosława Jakimowicza. TVP zabiera głos

27
Podziel się:

Wokół Jarosława Jakimowicza wrze. Oskarżenia o gwałt lub udział w handlu ludźmi, to historie, którymi polskie media żyją od kilku dni. TVP komentuje sprawę.

Gorąco wokół Jarosława Jakimowicza. TVP zabiera głos
(AKPA)

Jarosław Jakimowicz znów pojawia się na językach mediów i bynajmniej nie są to przyjemne tematy. W tekście opublikowanym przez Piotra Krysiaka pojawiły się podejrzenia, że "gwiazda publicystyki TVP" mogła dopuścić się gwałtu. Choć nazwisko Jakimowicza tam nie padło, media szybko wskazały go jako potencjonalnego sprawcę. TVP wydało już oświadczenie w sprawie.

Żaden z pracowników oraz współpracowników Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zaangażowanych w produkcję programów z udziałem pana Jarosława Jakimowicza, nie zgłosił zastrzeżeń do zachowania Pana Jakimowicza - możemy przeczytać w oświadczeniu szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

TVP broni aktora, jednak i ten nie pozostawia tej kwestii bez reakcji. W rozmowie z prasą przysięgał na własne dzieci, że gwałtu nigdy się nie dopuścił. Ma zamiar złożyć pozew przeciwko Krysiakowi, zarzucając mu publiczne oczernianie.

To jednak nie jest jedyna afera wokół Jakimowicza. Grupa Stonewall dotarła do fragmentu biografii aktora. Opowiada tam historię o tym, jak "kupił 12-latkę za 2000 marek". Choć w swojej opowieści prezenter przyznaje, że był zszokowany wiekiem dziewczyny, tak nie ukrywa, że wiedział, że pieniądze, które inwestuje przeznaczone są na zakup człowieka. Zarzucono mu więc publiczne przyznanie się do świadomego udziału w handlu ludźmi. TVP tej kwestii jeszcze nie skomentowało.

Zobacz także: Zobacz też: Jakimowicz: moja popularność nie przemija
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Jefff
rok temu
No komment młody wilku 😞
alczak
rok temu
Wy serio nie widzicie o co tu chodzi? sorrry gdybym ja wiedział, że ktoś kogoś zgwałcił to bym zgłosił zawiadomienie do stosownych służb i czekał na rozstrzygnięcie. od razu w mediach info? tylko po to żeby bez jakiejkolwiek podstawy wmieszać w to tvp! bo im nic do tego.
Toni
rok temu
"STOP HEJT! Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych." jeszcze nie napisałem komenta a już wyświetlało się stop hejt. I zapis że komentarze mogą ranić ludzi. No widaćże mogą.
Toni
rok temu
Śmiał tknąć kastę po. Po tknęła jego. Niemcy to najbardziej mściwy naród świata.
Gość
rok temu
Może ta p. chciała żeby ktoś zwrócił uwagę na nią ?
Mloda
rok temu
Absolutnie nie wierze w wine p Jakimowicza.Jest zabawny,ma poczucie humoru ale na pewno nie dopuscil sie takiego czynu.Dla niektorych wystarczy,ze pracuje w TVP ,ze jest prawicowcem ,aby zniszczyc czlowieka.
👍👍👍
rok temu
P.Jarku Szacun dla Pana.Jest pan Wielki.
Gość
rok temu
Nie usuwać komentarzy nieładnie.
Gość
rok temu
Jakimowicz trzymaj się !!!
???????
rok temu
Chcą zniszczyć człowieka, dlaczego że jest w TVP.
wisus54
rok temu
"Jakimowicz: moja popularność nie przemija" powiem więcej wśród prokuratorów funkcjonuje pogląd, że nie przeminie!!!🤔🤨😣😮🤐🤐🤔
Osama
rok temu
Jak usłyszałem o sprawie skojarzyłem ze szczepionką na CO... a on jest przeciw. Pewnie hodowcę kota i jego przybocznych uważa za zbrodniarzy. Dopóki nie jest skazany jest niewinny.
Łukasz
rok temu
Trzeba było zrobić kontrę ambergold
honda*
rok temu
polowanie... w myśl myśli.. może wytłumaczyć jak to jest zrobione
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić