aktualizacja 

Górale wściekli. "To jest gorsze niż Sylwester Marzeń"

100

Nocne imprezy nie dają spokoju mieszkańcom Zakopanego. Skarżą się, że przez balowiczów nie śpi cała okolica. -To jest gorsze niż Sylwester Marzeń - skarży się czytelniczka redakcji 24tp.pl.

Górale wściekli. "To jest gorsze niż Sylwester Marzeń"
Huczne imprezy w okolicach Zakopanego. Mieszkańcy składają skargi (Pixabay)

Mieszkańcy Zakopanego nie mogą już znieść nocnych libacji i imprez. Skarżą się na hałasy, przez które nie mogą normalnie, spokojnie żyć.

O problemie opowiedzieli czytelnicy portalu 24tp.pl.

Firma baluje a mieszkańcy nie mogą spać

To impreza na całe Kościelisko, Witów i pół Zakopanego, cała okolica nie śpi aż do Skibówek. (...) Impreza imprezą, ale tu mieszkają, żyją, śpią i pracują ludzie, którzy mają małe dzieci, prowadzą wynajem i wysłuchują wiele uwag od turystów. Oni tu przyjechali odpocząć, a nie imprezować z Rossmanem - wyznaje oburzona czytelniczka. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To wyraz pogardy". Schetyna komentuje "aferę mięsną"

Według relacji mieszkańców, hałasy i głośną muzykę słychać aż do 3 w nocy, gdy okoliczni mieszkańcy próbują spać. Oczekują na interwencję służb, które zdają się nie reagować.

Hałas gorszy od Sylwestra Marzeń?

Tak jest już drugi dzień a jeszcze czeka nas trzeci dzień jutro. Szkoda, że policja Urząd Gminy na czele z panem Romanem Krupą i Straż Gminna nie reagują na organizację takich imprez, bo to jest gorsze jak Sylwester Marzeń w Zakopanem. Tu na Sywarnem impreza trwa 24 godziny na dobę - dodaje kobieta.

Imprezę, którą słyszą mieszkańcy, organizuje Rossmann z okazji swojego 30-lecia. Pod ogromnymi namiotami hucznie bawią się pracownicy i inni goście zaproszeni przez firmę. 

Próbowano się skontaktować z biurem prasowym Rossmana, jednak do tej formy firma nie odpowiedziała. 

Jak tłumaczy policja, funkcjonariusze trzykrotnie interweniowali z powodu zakłócania ciszy nocnej, to jednak na nic się zdało, bo hałasy w żaden sposób nie ustąpiły, a mieszkańcy coraz bardziej mają dość.

Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić