aktualizacja 

Gordon Ramsay masakruje internautę. Film ma 16 mln wyświetleń

7

Gordon Ramsay od jakiegoś czasu komentuje poczynania innych kucharzy na TikToku. Z okazji Święta Dziękczynienia w USA skrytykował przepis na indyka. Takiej reakcji autora przepisu się nie spodziewał.

Gordon Ramsay masakruje internautę. Film ma 16 mln wyświetleń
Gordon Ramsay masakruje kucharza na TikToku. (TikTok)

Gordon Ramsay od jakiegoś czasu aktywnie udziela się na TikToku. Widzów zdobył m.in. dzięki serii filmów, na których krytykuje poczynania kulinarne innych kucharzy. Wśród nich nie brakuje również amatorów.

Choć dla jednych zabawne, tak często tym, którzy padli ofiarą krytyki mistrza kuchni, często nie jest do śmiechu. Z okazji Święta Dziękczynienia Gordon Ramsay skomentował przepis na indyka pieczonego na... puszcze piwa.

Gordon Ramsay zauważa, że faktycznie piwa używa się do pieczenia drobiu. Podkreśla jednak, że trunek, którego użył kucharz na wideo, nie nadaje się do gotowania, ponieważ jest zbyt gorzki. Na koniec zauważył, że indyk po upieczeniu jest suchy, choć piwa używa się właśnie po to, by suchy nie był. Efekt skomentował wymownym "ugh".

Przez całe nagranie juror "MasterChefa" nazywa autora przepisu "muppetem". Nagranie w krótkim czasie zdobyło blisko 16 mln wyświetleń.

Autorowi przepisu chyba nie spodobał się taki komentarz. Film zniknął z sieci. Choć wielu uważa kontent Gordona Ramseya za zabawny, tak to już kolejny raz, kiedy skrytykowany kucharz amator postanawia schować swoje kulinarne dokonania do szuflady.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Magda Gessler otworzyła sklep internetowy
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić