aktualizacja 

Goście podrzucali w hotelu robaki. Zapadł wyrok

7

Goście hotelu w Tarnowie podrzucili do wynajmowanego pokoju robaki, by móc wyłudzić odszkodowanie. Właściciel nie dał się nabrać i walczył o dobre imię swojego hotelu. W sądzie zapadł wyrok w tej sprawie.

Goście podrzucali w hotelu robaki. Zapadł wyrok
Goście hotelu chcieli wyłudzić odszkodowanie (Google Maps)

Do zdarzenia doszło w połowie 2020 r. Goście hotelu Cristal Park w Tarnowie poskarżyli się, że w ich pokoju są robaki.

Para choć mieszkała kilka przecznic dalej, chciała spędzić noc w hotelu. Takie przypadki się zdarzają, więc nie było tutaj nic podejrzanego. Dopiero na drugi dzień rano pojawił się problem. Ten pan zrobił awanturę na recepcji, że w jego pokoju, w łazience grasują robaki – wspomina w rozmowie z "Faktem" Witold Kisała, właściciel hotelu.

Goście chcieli wyłudzić odszkodowanie. Właściciel nie dał się nabrać

Obsługa hotelu przeprosiła za zaistniałą sytuację. Właściciel poprosił jednak pracowników o przesłanie zdjęć robaków. Mężczyzna jest z wykształcenia biologiem, dlatego bez problemu rozpoznał gatunek.

Kiedy zobaczyłem te fotografie wszystko stało się jasne. To były larwy muchy plujki, które żerują na psującym się mięsie. Nierealne by pojawiły się w nowej, czystej łazience hotelowej – podkreślił pan Witold.

Właściciel uparcie bronił swojego hotelu. Gość zaczął jednak obrażać Cristial Park w mediach społecznościowych i podając się za dziennikarza, chciał go skompromitować. Wysłał także donos do sanepidu.

Panie z sanepidu przyznały nam rację. Sprawdziły pokój i okoliczne pomieszczenia. Nie wykazały żadnych zastrzeżeń. Napisały w raporcie, że robaki zostały przyniesione z zewnątrz – podkreśla właściciel.

Po prawie półtora roku zapadł wyrok w tej sprawie. Gość hotelowy dostał karę i musiał zapłacić koszty postępowania sądowego. Pan Witold czeka na przeprosiny.

Zobacz także: Rośnie liczba fałszywych certyfikatów covidowych. "Jest to polska cecha narodowa"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić