Grób Piotra Woźniaka-Staraka wyburzony. Dlaczego?

44

W sierpniu miną dwa lata od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Krótko przed tą rocznicą wyburzony został jego grób. "Super Express" donosi, że ma to związek z ambitnymi planami rodziny tragicznie zmarłego producenta filmowego.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka wyburzony. Dlaczego?
Piotr Woźniak-Starak (akpa)

Piotr Woźniak-Starak utonął w jeziorze Kisajno na Mazurach w dniu 18 sierpnia 2019 roku. Wypadł z motorówki i nie zdołał się uratować.

Ciała producenta filmowego szukano przez pięć dni. 30 sierpnia Woźniak-Starak został natomiast pochowany w posiadłości miliarderów na Mazurach.

Pochówek odbył się niezgodnie z przepisami sanitarnymi. Interweniował nawet sąd, który stwierdził, że dokonano go nielegalnie.

W związku z tym na Starych Powązkach postawiono drugą mogiłę. Do niedawna była to tylko skała z wyrytym imieniem i nazwiskiem, a także datą urodzin i śmierci.

Piotr Woźniak-Starak będzie mieć nowy grób

Dość minimalistyczna mogiła została już rozebrana. Pojawiła się nowa - betonowa, z której wystają metalowe pręty - donosi "Super Express".

"SE" jednocześnie zaznacza, że miejsce na razie jest zabezpieczone deskami i przysłonięte sztuczną trawą. "Za kilka tygodni na miejscu wyrośnie na pewno okazały nowy pomnik" - podkreślono.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić