Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Gwałcił nastolatki. "Krystek" wyjdzie na wolność?

38
Podziel się

44-letni Krystian W., nazwany przez media "łowcą nastolatek" 21 listopada kończy odsiadkę za gwałt na nastolatce. Drugi wyrok – za kontakt o charakterze seksualnym z nieletnimi – wciąż nie jest prawomocny.

Gwałcił nastolatki. "Krystek" wyjdzie na wolność?
Krystian W. ps. "Krystek" (PAP)

"Krystkowi" w tej sprawie zarzuca się 60 przestępstw, w tym 40 dotyczących czynów seksualnych. Sąd nie zgodził się na areszt tymczasowy - jego zdaniem "izolacyjny środek zapobiegawczy nie może zastępować wykonania ewentualnej kary".

Prokurator, wiedząc, że kara orzeczona w innej sprawie się kończy, widział potrzebę zabezpieczenia toku postępowania, które toczy się przed sądem i dlatego też wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec oskarżonego przedstawił na rozprawie 13 października. Prokurator wskazał ze zachodzi tu obawa matactwa oraz, że oskarżonemu grozi surowa kara – wyjaśniła "Dziennikowi Wschodniemu" Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Mężczyzna pochodzi z Sopotu. 44-latek, oprócz wykorzystywania nastolatek i młodych kobiet, dopuszczał się również oszustw.

W środę sąd weźmie pod lupę kolejny wniosek prokuratury. Jeśli go odrzuci - Krystian W. będzie miał prawo wyjść na wolność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
przypominajek
2 miesiące temu
jak to nadzwyczajna kasta dba o kryminalistów? no ale to w końcu najwierniejszy elektorat PO (ok. 80% więźniów tak głosuje)
Lecker
2 miesiące temu
Moim zdaniem powinien być skazany na karę śmierci . Skoro dopuścił się takiego czynu to wokule nie powinien być wypuszczony na wolność ponieważ i tak zrobi to ponownie . Dla gwałciciela żadne litości . Skoro zgwałcił to też gwałciciel powinien być zgwałcony . OKO ZA OKO ZĄB ZA ZĄB .
mlewy
2 miesiące temu
No niestety jak się ma taśmy z małolatami na sędziów i polityków nie wspominając o takich miernotach jak niesławny dziennikarzyna któremu nie podano ręki czyje się nietykalnym. Tak więc miłośnicy małolat trzymają się w kupie.
Szukający spr...
2 miesiące temu
Niech każdy obejrzy film "Law obaiding citizen" go chyba my musimy tak zacząć działać bo na sądy to nie ma co liczyć.
Ewka
2 miesiące temu
Do złośnika.Człowieku PIS chce zreformować sądy ,ale zobacz jak za nimi stoją złodzieje z Po, weś trochę się dokształć to będziesz wiedział że prócz reform jakie chce wprowadzić PIS to więcej nic nie może zrobi i jeszcze .Chyba tłuściejsze koty to były za rządów PO PSL bo na nic nie było ,wszystko sprzedawali a dzieci głodne,a przecież to ta sama Polska ,tylko rządzona przez inną opcję lepszą opcję.Mm przed sobą gazetę Tina z lutego 2007r.gdzie jest podana wysokość zasiłków dla dzieci w UE.Niemcy 300euro Holandia 62eyro Irlandia 150euro Francja 117euroutd.to u nas jeszcze nikomu się nie śniło o taki socjalu,każdy chciał wyjechać za granicę,bo tam wysoki socjal,a ten socjal to nasze 500plus,a dá głosy po co dało młodym .Ja też nie miałam takiego socjalu ale cieszę się że doźyłsm czasów że moje wnuki biorą.Jskim my jesteśmy głupim narodem ,to aż żal patrzeć.
Jan
2 miesiące temu
Właśnie takie są nasze sądy za batonika skradzionego trzeba siedzieć,a za gwałty ,obelźywe słowa nie ma kary.Dopóki nie będzie poważnej reformy sądów to Polska będzie biednym i podzielonym narodem.Rządzą tam postkomuniści i młodzi,zdolni sędziowie nie mogą się im przeciwstawić,a jak tkwisz w tym syfie tyle lat to i Ty też się stajesz syfem jak w patologicznej rodzinie.Sprawy w sądach specjalnie z byle powodu są odraczane i to ich wina przeważnie ,że trwają tyle lat i tu też trzeba wyznaczyć jakąś granicę.A jakie wydajá sprawiedliwe wyroki.Wszyscy już wiedzą że do polskiego sądu nie idziesz po sprawiedliwość tylko po wyrok.Brzydzę się tymi ludźmi,chociaż mówi się że nie wszyscy są tacy ,ale większość na pewno.Przykładów jest mnóstwo np zlicytowane gospodarstwo za bezcen,a ten jeszcze ujada i łże gdzie tu wsyd,sędziowie kradną ,a póżniej jak osądzi złodziej złodzieja,ale nic im nie mówcie ,bo to specjalna kasta ludzi ,owszem złych ludzi,celebrytka zabił na pasach ,ale wina starszej osoby,a że ten nie miał prawa jazdy i zły stan smochodu nie wiem czy nie pod wpływem to ok.Zło z dobrem już się pomieszało,najgorsze to ich immunitet,tego to nigdy nie zrozumię i dla polityków również,jeśli tacy prawi to po co ten immunitet.
Jagge
2 miesiące temu
Gdyby zgwalcil policjantkę nie uszło by mu to plazem, za atak na policjanta bez munduru
Po sprawie
2 miesiące temu
W Stanach dostalby 250 lat
oxy
2 miesiące temu
Postawią pomnik Krystka przy Jankowskim ?
ese
2 miesiące temu
Dziwna sprawa. Tysiące nastolatek chętnych, a on je gwałcił? Nie rozumiem tego.
Bonin
2 miesiące temu
Tak to już jest ogólnie w sądach,że za poważne przestępstwa na tle seksualnym niby to przypadkiem gdy wyrok jest wydawany przez faceta to sprawca gwałtu czy chociażby molestowania może liczyć na niski wymiar kary,ale pocieszające jest to,że przy innych przewinieniach nie ma tego solidarności przedstawicieli tej samej płci
Rick
2 miesiące temu
W sądach ciągle jeszcze rządzi PO...
Ola
2 miesiące temu
Czekamy aby wykonać sprawiedliwy wyrok.To samo czeka sędziów,którzy robili to co zboczeniec i bandyta nastolakek/
Złośnik
2 miesiące temu
Sądy pisowskie...co na to ich wyborcy? Miało być tanie, uczciwe, opiekuńcze Państwo. Jest folwark rozpasanych polityków, złodziejstwo w majestacie prawa i sądy do doopy. Wszystko, czego się tkną nawiedzeni pisowcy , zaczyna się sypać i pruć. Ile lat będziemy za to płacić??!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić