aktualizacja 

Gwałt na plaży pełnej ludzi. W Wielkiej Brytanii odbyła się rozprawa

99

Tym zdarzeniem żyła cała Wielka Brytania – nastolatka padła ofiarą napaści i mimo że doszło do niej na plaży, nikt nie pospieszył dziewczynie z pomocą. Teraz przed sądem stanął główny oskarżony w sprawie. Jest starszy od ofiary o zaledwie cztery lata.

Gwałt na plaży pełnej ludzi. W Wielkiej Brytanii odbyła się rozprawa
19-latek napadł na młodszą o cztery lata dziewczynę. Jej dramat rozegrał się na oczach setek ludzi (zdjęcie ilustracyjne) (Unsplash, Samuel Regan-Asante)

Jak informuje portal Daily Mail, dramat 15-latki rozegrał się na plaży Bournemouth w Dorset w południowej Anglii. W lipcu 2021 roku dziewczyna grała ze znajomymi w piłkę wodną, kiedy została zaatakowana przez starszego o cztery lata Gabriela Marinoaica. Do napaści seksualnej doszło w morzu – w tym samym czasie dookoła były setki ludzi.

Gwałt na plaży. Główny podejrzany pojawił się w sądzie

Teraz o sprawie znów zrobiło się głośno, ponieważ 19-letni oskarżony zeznawał w Sądzie Magistrackim w Poole w hrabstwie Dorset. Gabriel Marinoaic nie stawił się tam osobiście, lecz połączył się z instytucją za pośrednictwem łącza wideo.

Obok oskarżonego siedział jego prawnik. Sam Gabriel Marinoaic był ubrany w czarną koszulkę firmy Nike, a w trakcie trwającego około pięciu minut przesłuchania odezwał się tylko po to, aby potwierdzić swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz datę urodzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Gabriel Marinoaic usłyszał łącznie pięć zarzutów. Zostały one odczytane w trakcie ostatniego przesłuchania 19-latka i są to cztery zarzuty napaści na tle seksualnym i jeden gwałtu. Sam oskarżony odpowiada z wolnej stopy po tym, gdy uiścił kaucję. Według ustaleń Daily Mail zgodnie ze strategią swojego obrońcy Marinoaic nie przyzna się do wszystkich zarzucanych mu czynów.

Kolejne przesłuchanie odbędzie się 20 lipca tego roku. Tym razem Gabriel Marinoaic będzie musiał stawić się w Sądzie Koronnym w Bournemouth, gdzie będzie miała miejsce wstępna rozprawa.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić