Gwałt w Warszawie. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

242

Policja z Mokotowa opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z gwałtem, do ktorego doszło kilka dni temu przy ul. Wiktorskiej 99 w Warszawie. Funkcjonariusze proszą o pomoc w dotarciu do tego człowieka.

Gwałt w Warszawie. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia
Gwałt w jednej z dzielnic Warszawy. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia (Mokotow Policja)

W krótkim komunikacie w sprawie poszukiwań, opublikowanym na stronie internetowej mokotowskiej policji, napisano, że funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu prowadzą czynności "w sprawie przestępstwa na tle seksualnym".

Do zdarzenia doszło w dniu 28 marca 2024 roku przy ul. Wiktorskiej 99 w Warszawie.

Funkcjonariusze zdecydowali się poprosić o pomoc obywateli. Udostępnili zdjęcie mężczyzny, którego wizerunek został zarejestrowany przez monitoring w autobusie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy o dawaniu na tacę w kościele
Każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje o mężczyźnie prosimy o kontakt z policjantami pod całodobowym numerem telefonu 47 72 392 50 powołując się na sprawę WZ-I-1550/2024 - przekazała podkom. Ewa Kołdys.

Informacje można również przekazywać w formie elektronicznej, pisząc na adres e-mail: dyzurny.krp2@ksp.policja.gov.pl lub oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić