Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Gwiazdy dostają fortunę, nawet jeśli nie zdobywają nagród

1

Podczas gali nagród Grammy nawet gwiazdy, które nie otrzymują żadnej statuetki, nie wychodzą z pustymi rękami. W tym roku w torbie z prezentami otrzymają gadżety o łącznej wartości 30 tys. dolarów, czyli ponad 120 tys. złotych.

Gwiazdy dostają fortunę, nawet jeśli nie zdobywają nagród
(Getty Images)

Co znajdzie się w środku? Najdroższe będzie zaproszenie na tygodniowy wypoczynek w luksusowym SPA Golder Door w San Marcos w Kalifornii. Jego wartość to ok. 8,5 tys. dolarów (ok. 35 tys. zł). W "koszyczku" znajdzie się także zestaw serum do twarzy za 2,3 tys. dolarów (ponad 10 tys. zł). Celebryci otrzymają mnóstwo innych kosmetyków i gadżetów, jednak pomimo ich zawrotnych cen nie wszyscy zabiorą je do domu. Problem w tym, że musieliby od nich odprowadzić podatek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To absolutny rekord. Dla porównania, podczas zeszłorocznej gali rozdania nagród Grammy celebryci otrzymywali prezenty o wartości 22 tys. dolarów. Upominki nie są oczywiście dla wszystkich, którzy zjawią się na rozdaniu statuetek. Takie pamiątki dostaje zazwyczaj około 50 najbardziej wpływowych i popularnych artystów - informuje "Daily Mail".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić