Hit! Wałęsa w salonie piękności. Za ten zabieg zapłacił 95 zł

417

Lech Wałęsa pochwalił się na Facebooku zdjęciami z salonu kosmetycznego. Były prezydent poddał się zabiegom pielęgnacji stóp oraz podziwiał Morze Bałtyckie skąpane w jesiennym słońcu.

Hit! Wałęsa w salonie piękności. Za ten zabieg zapłacił 95 zł
Lech Wałęsa odwiedził salon urody (Facebook)

Aktywność Lecha Wałęsy na Facebooku urosła do miana legendarnej. Konto byłego prezydenta niemal codziennie obfituje w nowe posty o najrozmaitszej tematyce. Jedna z ostatnich aktywności gdańszczanina udowodniła, że ten wie dobrze, jak korzystać z życia.

Lech Wałęsa postanowił pokazać internautom jak spędził środowe popołudnie. Trzeba przyznać, że 78-latek doskonale wie, jak o siebie zadbać. Były prezydent wybrał się do Gdyni, gdzie podziwiał uroki wód Morza Bałtyckiego skąpanego w jesiennych promykach słońca. Następnie noblista odwiedził salon piękności, gdzie poddał się zabiegom. W treści wpisu podkreślił, że te były przeprowadzone na medal.

Najprawdopodobniej Wałęsa poddał się zabiegowi o nazwie pedicure męski. W tym salonie to koszt 95 zł.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Post Lecha Wałęsy nie przeszedł bez echa wśród internautów. Wielu z nich postanowiło skomentować aktywność noblisty. Komentujący zwrócili uwagę, że 78-latek pokazał na jednym ze zdjęć piękny widok Morza Bałtyckiego.

Super piękny widok z rana i spacer zapewne udany miłego dnia życzę i dużo zdrowia - napisał jeden z internautów.
Zobacz także: Dosadna riposta z PiS na słowa Tuska
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić