Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Zamordował żonę. W domu było 2-letnie dziecko

151

Do tragedii doszło w Burton w hrabstwie Staffordshire. 4 września 2019 roku policja otrzymała zgłoszenie od mężczyzny, który był współlokatorem pary. Po przybyciu na miejsce odnaleziono ciała małżonków. Jedyną ocalałą osobą był ich 2-letni syn. Teraz śledczy przedstawili wyniki dochodzenia.

Zamordował żonę. W domu było 2-letnie dziecko
Kiril Nemcev i jego żona Lana były emigrantami z Łotwy (Facebook.com)

Policjanci ustalili, że zmarli to 32-letni Kiril Nemcev i 33-letnia Lana Nemceva. Małżeństwo wyemigrowało do Wielkiej Brytanii z Łotwy. Lana pracowała jako optometrystka, a Kiril – kucharz w Pizza Express.

Jak zginęli Kiril Nemcev i Lana Nemceva? Brytyjscy śledczy przedstawili ustalenia

"Mirror" podaje, że między małżonkami doszło do kłótni. Kiril Nemcev nie zgadzał się, aby mieszkała z nimi matka 33-latki.

W trakcie sprzeczki 32-latek zaatakował swoją żonę. Kobieta otrzymała najpierw powierzchowną ranę brzucha, a następnie została uduszona. Kryminolodzy ustalili, że mąż zmiażdżył jej gardło ramieniem. Po zabójstwie Kiril Nemcev popełnił samobójstwo poprzez powieszenie.

Zobacz także: Zobacz też: Zabójstwo biolożki. Zbrodnia na konferencji naukowej

Według ustaleń śledczych Kiril Nemcev zażywał w tamtym czasie leki na uspokojenie. Mężczyzna poszukiwał też w internecie informacji na temat rozwodu. Związek pary zaczął się rozpadać po tym, jak zamieszkała z nimi matka Lany Nemcevej. Teściowa opiekowała się ich synem Oscarem. Sam chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy w swoim łóżeczku.

Na pewno pojawiło się napięcie przez mieszkającą z nimi matkę Lany. Z pewnością wywierało to presję na związek. Uważam, że jej matka mieszkała tam, aby pomóc przy dziecku, Oscarze – wyjaśnił detektyw Dan Ison z policji Staffordshire.

Policję zaalarmował Yuri Latchis, współlokator małżeństwa. W trakcie tragedii przebywał w pracy, z kolei matka Lany wyjechała za granicę. Po powrocie Latchis nie był w stanie dostać się do środka. W końcu zdecydował się wejść do środka przez okno łazienki, gdzie trafił na ciało Lany.

Ciało Kirila wisiało na klatce schodowej na parterze, a ciało Lany znaleziono na podłodze łazienki na piętrze – potwierdził Dan Ison.

Badanie toksykologiczne wykazało, że w chwili zabójstwa Kiril Nemcev nie był pod wpływem leków. Jednocześnie w jego krwi wykryto niewielką ilość alkoholu. Detektyw znalazł dowody na to, że 32-latek miał problemy psychiczne. Jako ostateczną przyczynę śmierci małżonków podano zabójstwo i samobójstwo.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić