Angelika Karpińska| 

Horror w Rosji. Koleżanki 37-latki znalazły dziecko zamknięte w szafie

81

6-miesięczna dziewczynka z Rosji przeżyła niewyobrażalny horror. Jej matka, próbowała zataić jej narodziny i ukryła ją w szafce. Chciała, by dziecko umarło z głodu. Skrajnie niedożywioną dziewczynkę karmił resztkami jedzenia jej starszy brat.

Horror w Rosji. Koleżanki 37-latki znalazły dziecko zamknięte w szafie

6-miesięczna dziewczynka walczy o życie po tym, jak znaleziono ją wycieńczoną w szafce. Dziecko odkryła przyjaciółka matki, która podczas przyjęcia urodzinowego "usłyszała przytłumiony płacz".

Matka utrzymywała w tajemnicy narodziny swojego trzeciego dziecka, które było owocem jej romansu z żonatym mężczyzną. 37-latka włożyła córeczkę do sportowej torby i zamknęła w szafce znajdującej się w pustym pokoju w mieszkaniu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Matka zamknęła córkę w szafce. Brat potajemnie ją karmił

Kobieta miała nadzieję, że dziecko umrze z głodu. Lokalne media podają, że 13-letni brat dziewczynki potajemnie karmił ją resztkami jedzenia, dzięki czemu zdołała przeżyć.

Trudno uwierzyć w tę przerażającą historię. Ale chociaż bardzo trudno to powiedzieć, to prawda - powiedział rzecznik policji w Swierdłowsku Valery Gorelykh.
Chciała zabić dziecko, ale ostatecznie nie była w stanie. Myślała, że ​​być może dziecko umrze z głodu - powiedziało źródło zaznajomione ze sprawą.

37-letnia matka została zatrzymana, a rosyjski Komitet Śledczy wszczął postępowanie karne w sprawie torturowania dziecka, za co grozi do 7 lat więzienia. Skrajnie wychodzona 6-miesięczna Katja została przetransportowana helikopterem do szpitala w Jekaterynburgu, gdzie obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Ludzie, którzy znają Julię, nie mogą uwierzyć, że to zrobiła. Jej syn wiedział o dziecku, ale jak rozumiem, zagroziła mu, że nie może powiedzieć o tym ani słowa - powiedziała przyjaciółka rodziny.

Zobacz także: Wrzuciła niemowlę do basenu. Internauci są oburzeni

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić