Co za matka! Sprzedała dziecko, żeby kupić sobie nowe buty

50

25-latka z Rosji próbowała sprzedać za 3 tys. funtów swoją tygodniową córeczkę. Za uzyskane w ten sposób pieniądze chciała kupić sobie nowe buty. Policja przechytrzyła kobietę.

Co za matka! Sprzedała dziecko, żeby kupić sobie nowe buty
Luiza Gadzhieva z Rosji chciała sprzedać tygodniową córkę, by kupić sobie buty.

Luiza Gadzajewa z Rosji ogłosiła w internecie, że szuka rodziców adopcyjnych dla swojej córeczki. Jak się okazało, wyrodna matka chciała tak naprawdę sprzedać tygodniową dziewczynkę, a za otrzymane pieniądze kupić sobie nowe buty. Policja szybko przechytrzyła kobietę.

25-letnia matka trojga dzieci umówiła się z potencjalnymi przyszłymi rodzicami jej córeczki w kawiarni w centrum Moskwy. Kobieta zażądała od nich 3 tys. funtów. Gadzajewa miała się tłumaczyć, że przeznaczy gotówkę na depozyt domu.

Kobieta otrzymała pieniądze i oddała dziecko. Wtedy do kawiarni przyjechała policja. Zdjęcie policyjne pokazuje Gadzajewę chowającą głowę ze wstydu, podczas przesłuchania. 25-latka przyznała się do winy. Lokalna policja informuje, że kobieta została oskarżona o handel dzieckiem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po tym jak kobieta ogłosiła w internecie, że chce się pozbyć swojego dziecka skontaktowała się z nią organizacja "Alternativa" zajmująca się w Rosji m.in. walką ze współczesnym niewolnictwem. Przedstawiciele organizacji próbowali przekonać 25-latkę, by zmieniła zdanie i nie oddawała córeczki.

Szczytem cynizmu była korespondencja z siostrą, która o wszystkim wiedziała. Matka dziecka rozmawiała z nią o tym, jakie buty sobie kupi kiedy sprzeda dziecko - przekazała organizacja.
Zobacz także: Zobacz też: Pocałunek zabił jej dziecko
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić