o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Ilu ludzi zabije COVID-19? Szacunki WHO i komentarz dla Europy

199
Podziel się

Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia wyrazili przekonanie, że w następnych dniach padnie kolejny rekord w kwestii zarażeń SARS-CoV-2. Jak oszacowali, do końca tygodnia na całym świecie zachoruje łącznie 20 milionów osób. Podzielili się również obawami odnośnie liczby zmarłych.

Ilu ludzi zabije COVID-19? Szacunki WHO i komentarz dla Europy
Według WHO w ciągu najbliższego tygodnia koronawirusem zarazi się łącznie już 20 milionów osób (Getty Images, Ezra Acayan , Stringer)
bEBUgmeZ

Jak podaje "ITV", tak wysoka liczba zarażeń wynika z sytuacji panującej w krajach dotkniętych pandemią. Wiele rządów wciąż nie wdrożyło skutecznych obostrzeń, które pozwoliłyby kontrolować rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Ile osób umrze na COVID-19? Szacunki Światowej Organizacji Zdrowia

Według ekspertów WHO w nachodzącym tygodniu liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wyniesie aż 750 tysięcy. Jak wskazują, w ostatnim czasie aż jedna czwarta przypadków śmierci miała miejsce w Stanach Zjednoczonych.

bEBUgmfb

Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia uważają, że sytuacja w Europie zmieniła się na lepsze. Zasługę za ten stan przypisują przedstawicielom władzy, którzy zdecydowali się na stopniowe i ostrożnie wycofywanie środków bezpieczeństwa. Szczególnie pochwalono Francję oraz Wielką Brytanię.

Zobacz także: Zobacz też: Pandemia koronawirusa wciąż groźna. WHO zwołuje specjalne posiedzenie

Dyrektor generalny WHO podkreślił konieczność ciągłej walki z pandemią COVID-19. Tedros Adhanom Ghebreyesus zalecił, aby dążyć do opanowania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

bEBUgmfh
(Musimy dążyć do – przyp. red.) stłumienia, stłumienia, stłumienia (koronawirusa – przyp. red). Za tymi statystykami stoi wiele bólu i cierpienia. Każde stracone życie ma znaczenie – cytuje dyrektora generalnego WHO "ITV".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEBUgmfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(199)
007
4 miesiące temu
Akcja zaplanowana juz dawno
xyz
10 miesięcy temu
Te sytuacje a raczej farsę mozna opisać krotko Orwell byłby dumny bo ziściła się jego wizja świata z książek.
Brak słów
rok temu
Jaki covid, ludzie obudźcie się w końcu. Dużo ludzi umrze, nie przez fikcyjną pandemię, tylko przez środki i leki, które mają pomóc w zwalczaniu tego rzekomego wirusa...
bEBUgmfD
Anka
rok temu
Napewno zabije wszystkich tych którzy nie mogą dostać się do lekarzy, mają przesunięte zabiegi. Gdzie przysięga Hipokratesa co z wami ludzie bez serca!!!!!!! Farsa i kłamstwo globalna propaganda!!!!!!
Leo
rok temu
W nadchodzącym tygodniu wyniesie aż 750 tys zgonów. Tak właśnie pisze WHO. Tylko zapomnieli dodać że te zgony liczą od listopada ub roku. Ale liczby robią wrażenie na motłochu i można dalej manipulować ludźmi
Koza
rok temu
Moi bliscy umierali na choroby wspolistniejace jal jeszcze nie bylo pandemii a byly to nowotwory zawaly i lekcewazacy stosunek lekarza do chorego
James 1996
rok temu
Wielka Brytanię która wcześniej była hejtowana no proszę was w czasie pandemii dwóch moich znajomych zmarło na nowotwór a na koronę zero kiedyś wyszedł Sars i ludzie nie mieli dostępu do medii i nagle ucichlo a teraz ehh szkoda gadać. Wyłączmy telewizor i odsapnijmy od Politycznej jak i telewizyjnej nagonki
majacy dosc
rok temu
Tu o cowid i zagrozeniach,w innych postach o zdradach i nieslubnych dzieciach europoslanki i jej meza grajacego rogacza nie myslacych o swoich dzieciach i ich kolegach to czytajacych.A TU o tak waznych sprawach nas dotyczacych.Polska to jednak chory kraj
majacy dosc
rok temu
Tu o cowid i zagrozeniach,w innych postach o zdradach i nieslubnych dzieciach europoslanki i jej meza grajacego rogacza nie myslacych o swoich dzieciach i ich kolegach to czytajacych.A TU o tak waznych sprawach nas dotyczacych.Polska to jednak chory kraj
Janusz
rok temu
A niech COVID zabije i milion. Aby tylko byli to pisowcy.
#@#
rok temu
Obawiam się tylko, żeby kiedyś wyjście bez maseczki nie było czymś gorszącym. Bez maseczki będzie wolno wkrótce wyjść tylko na plażę nudystów. A tak na poważnie. Był czas że mocno wierzyłem w tego koronawirusa, ale te ich wyliczenia i przeginanie wiadomości same mówią za siebie. To już jest po prostu przegięcie. Trudno w nie wierzyć.
to widzę
rok temu
Nie ile covid zabije ludzi ale ile przez covid zabiją ludzi
observer
rok temu
Nie ile covid zabije ludzi ale ile przez covid zabiją ludzi
bEBUgmfv
Wkurzony
rok temu
Polecam zobaczyć na YT Event 201 czyli jak planowano światową pandemię. Zbieg okoliczności? Nie sądzę!!! WHO powinno zniknąć z ziemi!!! Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy i nie dadzą się tej parszywej organizacji!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić