Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Jak się bawić, to po pracy. Kwaśniewski o balandze polityków

87
Podziel się:

Nie cichną kontrowersje wokół urodzin Roberta Mazurka, w których wzięli udział zarówno politycy partii rządzącej, jak i opozycji. Głos na temat wydarzenia zabrał sam Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent nie szczędził gorzkich słów. - Popełnili błąd - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Jak się bawić, to po pracy. Kwaśniewski o balandze polityków
Aleksander Kwaśniewski skomentował aferę wokół urodzin dziennikarza Roberta Mazurka (AKPA, Niemiec)

Zaproszenie na urodziny przyjęło tylu posłów, że Marian Banaś, prezes NIK, przemawiał do praktycznie wyludnionej sali sejmowej. Nie tylko społeczeństwo było oburzone zachowaniem polityków – konsekwencje wobec podwładnych wyciągnął Donald Tusk.

Urodziny Roberta Mazurka. Opinia Aleksandra Kwaśniewskiego

Aleksander Kwaśniewski uważa, że posłowie popełnili błąd, rezygnując ze spotkania z Marianem Banasiem na rzecz uczestnictwa w 50. urodzinach dziennikarza. Jak podkreślał były prezydent, wystąpienie szefa NIK jest wydarzeniem o zbyt wielkiej randze, żeby zrezygnować z niego na rzecz zabawy.

Posłowie popełnili błąd. W czasie, gdy wystąpienie szefa NIK jest tak istotne i dotyczy tak ważnych spraw, powinno się unikać wyjść towarzyskich – podkreślał Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Faktem".
Zobacz także: Zobacz też: Tusk zawiesza za imprezę u Mazurka. Posłanka PO komentuje

Aleksander Kwaśniewski nie jest zwolennikiem całkowitej rezygnacji z rozrywki. Były prezydent zauważył jednak, że w takich aktywnościach należy brać udział dopiero po pracy.

Uważam, że w samej imprezie nie ma nic złego. (...) Natomiast Polska jest tak podzielona, że wywołuje to dyskusje, kto z kim rozmawiał na tej imprezie – zauważył Aleksander Kwaśniewski (Fakt).

Nie zabrakło także krytyki pod adresem organizatora wydarzenia, czyli Roberta Mazurka. Aleksander Kwaśniewski wyraził opinię, że skoro dziennikarz zdecydował się na zaproszenie posłów, powinien liczyć się z rozkładem pracy Sejmu.

Redaktor Mazurek powinien wiedzieć, jaki jest rozkład pracy Sejmu, jeśli zaprasza tak ważnych gości – tłumaczył Aleksander Kwaśniewski (Fakt).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(87)
ghost
9 miesięcy temu
No ten Icek Stoltzman ksywa "Filipińczyk", niech się lepiej nie wypowiada. "Guru" się znalazł.
Malangsveien
9 miesięcy temu
Bez niego pili dlatego komentuje
Leszek
9 miesięcy temu
Olkowi aż ślina leciała!
K.S.
9 miesięcy temu
a co już na nowe zdjęcie Prezydenta Kwaśniewskiego nie było stać ??
kostucha
9 miesięcy temu
Więc sami widzicie. Bawili się tam politycy rządzącej partii i politycy z opozycji. Czyli te kłótnie między nimi to taki pic na wodę. Im nie chodzi o dobro Polski i Polaków, tylko o to, kto będzie jak najdłużej przy korycie i jak najwięcej się nachapie. :-)
xxl
9 miesięcy temu
Odezwała się pierwsza szklana w kraju, pretensje że nie był zaproszony.
Calvin
9 miesięcy temu
Dlaczego żaden dziennikarz nie zada pytania tym posłom czy nie napisze że nie wstawili się do pracy , co by było jakby to górnik listonosz czy inny sklepowa z naszych obozów pracy tz biedronka czy stokrotka nie wstawiła się do pracy tylko poszła na balange ? Taki pracownik odrazu by został zwolniony
Ehhh
9 miesięcy temu
Bo ta polityka to cyrk i show dla ludu
42t5245
9 miesięcy temu
Ta afera jest tak nadmuchana, jak sama peło ... Kierownictwo tej partii wypowiada się o imprezach, a o tragicznej sytuacji mieszkańców Turowa i okolic wymijająco milczą od kilku dni. Co wcześniej mówili, każdy pamięta ! niemce i czesi mogą mieć odkrywki po drugiej stronie granicy ale Polska zdaniem peło ,,wyroki'' tsue musi wykonywać ...
Stach
9 miesięcy temu
Kwachu zapomniał jak przez bagażnik chciał wejść do limuzyny ?
Ekscelencja
9 miesięcy temu
Impreza i Kwachu nie chciał na niej być? I innych odwlekał? A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
Choroba filip...
9 miesięcy temu
Buehaha jak Kwachu naucza zeby nie pic w pracy. To juz koniec swiata 😂😂😂
O. Muchomorek
9 miesięcy temu
Co to za persona ten Mazurek, że tylu prominentów się do niego zleciało jak do Rydzyka na dodatek urywając się z roboty? I skąd miał kasę na taką imprezę, kto go sponsorował? Czy przypadkiem nie jest sponsorowany przez obcy wywiad, bo na takim przyjęciu po gorzale języki się rozwiązują i bardzo dużo można się dowiedzieć na dodatek od ważnych polityków wszystkich opcji jednocześnie?
arkanoego
9 miesięcy temu
czyli, jak będę miał imieniny to babcię mam zaprosić przed wystąpieniem Kaczyńskiego, czy po?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić