PiS upokarza Trzaskowskiego. "Jedyny ruch jaki zrobił to ruch ścieków do Wisły"

122

5 września w sobotę miała odbyć się inauguracja Ruchu Trzaskowskiego. Niestety z powodu awarii oczyszczalni Czajka termin spotkania przełożono. W tym czasie wiceszef MSWiA zwołał konferencję w sprawie oczyszczalni. Nie obyło się bez złośliwości.

PiS upokarza Trzaskowskiego. "Jedyny ruch jaki zrobił to ruch ścieków do Wisły"
Rafał Trzaskowski. (PAP)

Ruchtrzaskowskiego.pl to strona wbrew pozorom nie założona przez prezydenta Warszawy. Jej autorzy to członkowie partii PiS. Pokazuje ona ilość ścieków, która wpadła już do Wisły w związku z awarią oczyszczalni Czajka.

Wiceszef MSWiA zwołał w sobotę konferencję dot. awarii. Oprócz prezentacji strony z licznikiem ilości ścieków, nie zabrakło gorzkich słów płynących w stronę Rafała Trzaskowskiego.

Jedyny ruch prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego to ruch ścieków do Wisły - miał powiedzieć Błażej Poboży wg. PolsatNews.

Data spotkania nie była przypadkowa. To właśnie dzisiaj miała odbyć się inauguracja obywatelskiego ruchu Trzaskowskiego. To do niego w swoich słowach nawiązał Poboży.

Panowie wypomnieli prezydentowi Warszawy również brak obecności na czwartkowej nadzwyczajnej sesji rady miasta. Jak informuje PolsatNews Poboży miał wtedy powiedzieć:

Być może był właśnie tak zaangażowany w budowę ruchu politycznego, że sprawy ważne dla Warszawy leżały odłogiem.

To już druga awaria oczyszczalni ścieków w Warszawie. Poprzednia miała miejsce rok temu i od tamtego czasu nie rozpoczęto w związku z tym żadnych prac. W tym momencie ilość ścieków, która wypłynęła do Wisły równa się dwóm Stadionom Narodowym.

Radni na konferencji postulowali, by jak najszybciej podjęto odpowiednie działania w sprawie. Poruszony został również temat innych miast, do których spływają właśnie ścieki z Warszawy.

Zobacz także: "Czajka" i problemy prezydenta Warszawy. Krzysztof Gawkowski: dowód na upolitycznienie
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić