Jarosław Kaczyński przyłapany. Prezes PiS zakasał rękawy

1202

Wyszło na jaw, jak prezes PiS Jarosław Kaczyński spędził ostatnią niedzielę października. Polityk absolutnie nie miał zamiaru wysługiwać się ochroną. Sam zakasał rękawy i wziął w ręce, co trzeba.

Jarosław Kaczyński przyłapany. Prezes PiS zakasał rękawy
Jarosław Kaczyński (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Jarosław Kaczyński uznawany jest za bardzo religijną osobę. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że 30 października, w asyście ochrony, udał się do kościoła. Po mszy wrócił na Żoliborz. Zaskakujące, co wydarzyło się potem.

Mimo skończonych 73 lat i problemów zdrowotnych, polityk wciąż ma siłę, aby dźwigać ciężkie rzeczy. Choć mógł skorzystać z pomocy swoich ochroniarzy, nie zrobił tego. Sam przeniósł pięciolitrowy baniak z wodą aż pod same drzwi - relacjonuje "Super Express".

Noszenie takich ciężarów w jego wieku może stanowić już pewne wyzwanie. Tym bardziej, że stan zdrowia polityka nie jest idealny. Trzy lata temu przeszedł zabieg, w trakcie którego wstawiono mu endoprotezę kolana. Kaczyński musi mierzyć się z problemami z chodzeniem.

Mimo perturbacji zdrowotnych, prezes PiS pozostaje aktywny na arenie politycznej. Ostatnio często podróżował po Polsce, by wygłaszać przemówienia i dzielić się opiniami na różne tematy.

Jarosław Kaczyński na TikToku

Hitem okazało się nagranie z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, które pojawiło się na TikToku. Krótki filmik opublikował poseł PiS i wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk.

Lider PiS postanowił przekazać kilka słów od siebie. - Dzień dobry, serdecznie pozdrawiam. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników. I tych, którzy nas lubią i tych, którzy nas nie lubią, ale... dobrze, że jesteście aktywni, że chcecie mieć informacje, że się wymieniacie informacjami. Gratuluję i jeszcze raz pozdrawiam - powiedział Kaczyński.

Nagranie wywołało spore poruszenie wśród internautów. Pod krótkim filmikiem pojawiło się sporo komentarzy. Duża część z nich nie była jednak przychylna dla szefa PiS.

Zobacz także: Posłanka Hołowni o rosnącej inflacji. "Doprowadza przedsiębiorców do rozpaczy"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić