Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Seweryn Dracki
|

Jarosław R. radny z Radomia i aktor skazany za znęcanie się nad żoną

192
Podziel się:

Koniec dramatu, który zaczął się blisko 10 lat temu? Niestety nie było to sceniczne przedstawienie. Radomski radny Koalicji Obywatelskiej, a jednocześnie wieloletni aktor tamtejszego Teatru Powszechnego Jarosław R. został skazany za znęcanie się nad żoną w latach 2010-2017. Wyrok jest nieprawomocny.

Jarosław R. radny z Radomia i aktor skazany za znęcanie się nad żoną
(screen: Teatr Powszechny w Radomiu)

Kara jaką sąd I. instancji wymierzył Jarosławowi R. za znęcanie się nad żoną to zaledwie... 2 tys. złotych grzywny i 3 tys. złotych nawiązki. Czy to jednak zamyka sprawę, która rozpoczęła się w 2010 roku? Niestety nie. Adwokat radnego i aktora już zapowiada apelację. Trzeba przypomnieć, że już raz, w listopadzie 2017 r. - aktor i radny został uniewinniony, ale wtedy apelację wniosła prokuratura.

Co dokładnie kryje się pod terminem "znęcanie się nad żoną"? Niestety mówimy o pełnym reperturze przemocy fizycznej i psychicznej. Aktor i radny KO - Jarosław R. miał "wszczynać awantury domowe", "wyzywać żonę", "grozić wyrzuceniem z domu", "popychać", "szarpać", "grozić pozbawieniem zdrowia i życia".

Na groźbach jednak miało się nie skończyć. W 2016 r. miał, uderzając żonę po głowie, doprowadzić do powstania obrażeń. Skazany nadal nie przyznaje się do winy.

W rozmowie z radomską Gazetą Wyborczą Jarosław R. powiedział:

"Nie ma tu nic do komentowania. Jeden sąd już stwierdził, że jestem całkowicie niewinny. Żona złożyła 10 pism, w których przeprasza sąd i mnie, że ją poniosło w wyniku emocji po naszym rozstaniu".

Inaczej sprawę w rozmowie z lokalnymi dziennikarkami przedstawia jednak kobieta:

"Mąż prowadził podwójne życie jak w spektaklu "Mayday". Potwierdzili to detektywi, których wynajęłam. Gdy mu o tym powiedziałam, użył wobec mnie przemocy (...) Wezwałam policję, nie wiedziałam, że będzie sprawa w sądzie, ale takie rzeczy są ścigane z urzędu. Teraz, w drugim procesie, postanowiłam zeznawać"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(192)
damrok
3 lata temu
dlaczego ludziom oskarzonym nagle na zdjeciach cos takiego dziwnego robi sie na oczach ? takie czarne prostokatne , to jakiś coś ala wyrzut sumienia ? hmmmm zauwazylem to juz setki razy i nawet u znanych publicznie osób ,np . zona kalisza od zimy ma to to dziś
bv.
3 lata temu
sodówka uderzyła do głowy !!! BEZNADZIEJNY FACET
weee
3 lata temu
POwcy juz tak maja...
Kizior.
3 lata temu
Ludzie jaki aktor??? Gość grał ogony i stał z halabardą żeby dorobić na rozrywki pozamałżeńskie. Taki damski bokser, którego tylko opluć i ominąć.
Alkohol robi ...
3 lata temu
Narkotyki i stresy,brak zrozumienia i porozumienia !!! Oczekiwanie od innych tego co czego się dokonxlismy, lub nie spełnienie wymagań,brak szacunku i mnóstwo by tego zliczyć co doprowadza do takich frustracji.
Marcin z Rado...
3 lata temu
Nie przesadzajcie z tym "aktorem".
Alina
3 lata temu
Znam 2 przypadki, gdy sąd skazał po burzliwych rozwodach facetów za rzekome znęcanie się na skutek pozwu byłych żon i fałszywych zeznań świadków.
Pan Mariusz
3 lata temu
Dobrze, że sama prokuratura współczuła.
etc
3 lata temu
Gdy dziecko spyta o wspomnienia dziadków z czasów wojny, a ty nic z tego nie pamiętasz, odpowiedź może być tylko jedna - Twoja wojna była większa!
jdfy
3 lata temu
Jeżeli ta kobieta była niedowidząca, to faktycznie zakapior.
Modelowa para
3 lata temu
Typowy katolicki model rodziny.. mąż i tłuczona w czterech ścianach żona co na to biskupi?
www
3 lata temu
Tylko ten dziennikarz od siedmiu boleści nie napisał, że kobieta jest praktycznie NIEWIDOMA. Ten bandzior znęcał się nad niewidomą kobietą. To chyba tak w ramach koalicji obywatelskiej, z ramienia której był radnym...
Damian
3 lata temu
MASOCHISTKA. Też bym taką chciał.
Kasper
3 lata temu
TRAGEDIA? A po co siedziała z nim, może to LUBIŁA?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić