Jasnowidz Jackowski tego się nie spodziewał. Głos z rządu

Podziel się:

Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Mariusz Kamińskiego, skrytykował na Twitterze jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jak twierdzi, rosyjskie media wykorzystują działalność Jackowskiego do siana antypolskiej propagandy.

Jasnowidz Jackowski tego się nie spodziewał. Głos z rządu
Stanisław Żaryn wypowiedział się na temat Krzysztofa Jackowskiego. Padło wiele poważnych oskarżeń. (YouTube)

Stanisław Żaryn przedstawił swoją opinię na temat Krzysztofa Jackowskiego na Twitterze. Rzecznik ministra dołączył do wpisu screeny z portali informacyjnych z Rosji oraz Polski, w których była mowa o słynnym jasnowidzu z Człuchowa i jego ostatnich "wizjach".

Po raz kolejny "jasnowidz" Krzysztof Jackowski niesie przesłanie, które stanowi część działań propagandowych przeciwko Polsce. Jego promocją zajmuje się portal prowadzący działalność informacyjną na rzecz Kremla – napisał Żaryn na Twitterze.

Stanisław Żaryn o Krzysztofie Jackowskim. Rzecznik ministra skrytykował jasnowidza

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Krzysztof Jackowski regularnie organizował dla swoich fanów transmisje na żywo na YouTube. W ich trakcie jasnowidz z Człuchowa dzielił się swoimi najnowszymi "wizjami", w tym – dotyczącymi przyszłości Polski.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie powtarzał, że sytuacja Polski na arenie międzynarodowej jest niekorzystna. Jako przyczyny jasnowidz wskazywał m.in. położenie geopolityczne czy brak potężnych sojuszników. Ich relacjonowaniem zajmują się nie tylko portale z Polski, lecz także – Rosji. Jeden z nich to EurAsia Daily.

We wrześniu, październiku czy listopadzie zaczniemy zauważać, że Polska (...) pozwoli na pewne działania - głównie Amerykanom. To może ściągnąć niebezpieczeństwo na nasz kraj, na nas, na obywateli. Coraz bardziej czuję, że kiedy to się zacznie dziać, będzie miało coś wspólnego z wojskiem – przytacza wypowiedź Jackowskiego portal EurAsia Daily.

Stanisław Żaryn odniósł się do ostatniej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego. Na poparcie zarzutów odnośnie akcji propagandowej rzecznik ministra przytoczył opinię jasnowidza, że żaden z obywateli Polski nie może obecnie czuć się bezpieczny. - W swoim ostatnim wystąpieniu Jackowski przekonuje, że "teraz nikt nie może czuć się bezpiecznie". Twierdzi również, że widzi przyszłość Polski w ciemnych barwach. W swoim wystąpieniu Jackowski przekonywał, że "Polska nie ma sojuszników" – argumentował Stanisław Żaryn na Twitterze.

Jego wiadomości są skwapliwie nagłaśniane przez rosyjską propagandę, która chce zastraszyć polskie bezpieczeństwo - dodał Żaryn.

O ostatniej przepowiedni Jackowskiego wspomniano również na portalu Lviv.strichka. W artykule przytoczono m.in. przewidywania jasnowidza odnośnie nadchodzącego kryzysu gospodarczego i przebiegu pandemii koronawirusa.

Parapsycholog dodał również, że w przyszłym roku powinniśmy spodziewać się wojny, która rozpocznie się na Bliskim Wschodzie, a potem ogarnie cały świat, zamieniając się w globalną akcję militarną – przytacza Lviv.strichka.
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz o Iwonie Wieczorek [Bez komentarza]
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić