Krzysztof Jackowski szykuje się na najgorsze. "Obawiam się bardzo mocno"

701

Najsłynniejszy polski jasnowidz zorganizował dla swoich fanów transmisję na żywo na YouTube. W trakcie wydarzenia, Krzysztof Jackowski poruszył tematy pandemii koronawirusa oraz... suwerenności kraju. Niestety, nie miał do powiedzenia nic pozytywnego.

Krzysztof Jackowski szykuje się na najgorsze. "Obawiam się bardzo mocno"
Krzysztof Jackowski o koronawirusie i przyszłości Polski. Jasnowidz z Człuchowa jest pełen obaw. (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Krzysztof Jackowski regularnie organizuje na You Tube transmisje na żywo. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce w środę 28 kwietnia. Jasnowidz zatytułował je "Moje poczcie najbliższej przyszłości".

Krzysztof Jackowski – ostatnie wizje. Polacy mają czego się obawiać?

Już na początku transmisji Krzysztof Jackowski poruszył temat pandemii koronawirusa. Niestety, jasnowidz z Człuchowa nie podziela optymizmu polskiego rządu oraz sceptycznie odnosi się do znoszenia obostrzeń.

Jak uzasadnił Krzysztof Jackowski, ostatnie statystyki nie wskazują, aby sytuacja się poprawiała. Zalecił internautom, aby nie tracili czujności i przygotowali się, że pandemia koronawirusa i jej negatywne konsekwencje będą trwały jeszcze długo.

Powiem państwu, obawiam się bardzo mocno, bo dzisiaj wyczytałem, że jest bardzo duża zachorowalność w tej chwili, ponownie (...). Nic to dobrego nie wróży, a te obostrzenia, niektóre mają się kończyć pod koniec maja, więc należy być przygotowanym, niestety, ale na dalszy ciąg tych problemów różnych – wieszczył Krzysztof Jackowski na You Tube.
Zobacz także: Zobacz też: Strefa Wolnych Myśli: Jasnowidz o pracy z policją

Krzysztof Jackowski poruszył także temat przyszłości Polski. Jak podkreślił, przedstawia swoje przewidywania odnośnie kraju już od kilku miesięcy. Jasnowidz z Człuchowa nie krył obaw, że z czasem stracimy suwerenność. Zaznaczył, że wydarzy się to w inny sposób, niż twierdzą politycy.

Polska straci (...) w pewnym sensie suwerenność. (...) Obym się mylił, ale my, w tym okresie, tracimy suwerenność jako kraj. Wiem, że to brzmi dla wielu z was niedorzecznie, ale tak mówię – ostrzegał Krzysztof Jackowski na YouTube.

Po tych słowach Krzysztof Jackowski poprosił o chwilę przerwy, aby móc się skupić i przywołać wizję. Ostatecznie najsłynniejszy polski jasnowidz nie podjął próby albo z niej zrezygnował i zaczął odpowiadać na kolejne pytania widzów.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić