o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ABA
|

Tragiczna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Najgorsze nadejdzie w lipcu

484
Podziel się

Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi widzami kolejną wizją. Najsłynniejszy polski jasnowidz nie ma dobrych wiadomości - przewiduje na najbliższe miesiące poważny kryzys.

Tragiczna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Najgorsze nadejdzie w lipcu
(YouTube)
bDSJIqOJ

Krzysztof Jackowski w swoim kolejnym filmiku na YouTube podzielił się nowymi wizjami. Przepowiedział wielki kryzys nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ma się wydarzyć w przeciągu najbliższych miesięcy.

W tym roku czeka nas bardzo poważny krach ekonomiczny. Zaplanowany, ale prawdziwy - powiedział jasnowidz.
bDSJIqOL

Światowy kryzys już w lipcu

Jasnowidz sugeruje, że to światowe rządy zaplanowały kryzys. Jednak obecna sytuacja również ma na to silny wpływ. Wszystko ma być przeprowadzone w taki sposób, aby nikt nie nabrał żadnych podejrzeń.

Zobacz także: Paulina Gałązka: nas aktorki nazywa się histeryczkami, gdy wyznaczamy swoje granice
Nie upieram się, że to będzie lipiec. Ale wchodzi mi do głowy, mam takie poczucie, że jeśli nie będzie to w lipcu, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie w podobny sposób, jak to był kryzys w latach XX ubiegłego stulecia - mówi d;laje jasnowidz.
bDSJIqOR

Kryzys jest według Jackowskiego dokładnie zaplanowany. Miał się zacząć już w 2008 roku, ale został w ostatniej chwili przełożony. Jak przekazuje jasnowidz będzie to niewyobrażalna katastrofa ekonomiczna i "niektóre państwa będą ratowały swoją walutę".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSJIqPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(484)
Gosccccc
2 tyg. temu
Polske nie dopadnie kryzys by my jestesmy w kryzysie od samego powstania,to kraj kryzysu i wysokiego podatku,i nie chodzi mi o pis tylko odkad powstal okragly stol to polske rozkradziono dla swoich interesow
Opak
2 tyg. temu
Warto przypomnieć, że jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział, że pandemia covid19 skończy się w Polsce 17 marca 2020 roku i przejdzie niezauważona.
Sawietnik
2 tyg. temu
Życzę wszystkim Wesołych Świąt!
bDSJIqPn
Ruuuuda
2 tyg. temu
Nie trzeba byc jasnowidzem aby w dobie pandemi aby wysnuc to stwierdzenie
ENDI
2 tyg. temu
Już mielli statek w kanale bombardować i wojna miała się zacząć od tego. Pierzy 3 po 4 .
Najnowsze komentarze (484)
Jasnowidz z C...
17 godz. temu
Za opowiadanie takich herezji w średniowieczu spłonął by na stosie.. Dziennikarstwo w obecnych czasach mocno upadło by pisać takie brednie
sss
2 dni temu
To już nie w połowie kwietnia?????
Tytan
7 dni temu
Pan Jackowski dobrze analizuje ale jak to bywa czasami nie trafi.wszyscy przecież czujemy że coś walnie. Każdy z nas ma takie przeczucia. Odnosi się wrażenie że Pan Jackowski współpracuje z wiadomo z kim aby siać strach. Inaczej już by był ściągnięty.Ale mogę się mylić oczywiście. Pozdrawiam Polaków
Optymistka
1 tyg. temu
Czy ten pan kiedyś przepowie coś optymistycznego .Bardzo proszę.
369
1 tyg. temu
Nie trzeba być jasnowidzem skoro światowe forum ekonomiczne zapowiadało od paru lat wielki reset na rok 2021. Także wiecie... Onz realizuje agende 21 i 2030 a reset gospodarki jest jednym z ich podpunktów.
ona
1 tyg. temu
bez jaj.. ja mam w lipcu urodziny
este
1 tyg. temu
U mnie w domu już jest kryzys. Pinokio przebił mi nochalem ekran w telewizorze i muszę kupić nowy.
Kik
1 tyg. temu
Najgorszy jest wiatr... "Zlowieszcz" Jackowski nie takie rzeczy już przewidział, na szczęście nic sie nie sprawdzilo bo ten człowiek nie jest jasnowidzem, a jedynie alkocholikowidzem.
bDSJIqPf
Mecejas
1 tyg. temu
Panie!!! A ja w lipcu mam imieniny??? I moja baba zawsze raz do roku mi wtedy daje,,!!!krowa ma się cielic ,,,teściową ma przyjechać do nas !!!! Weź pan to zmień ,,,gdzieś na zimę!!!
Małgośka
1 tyg. temu
Tego Pana pseudo jasnowidza już dawno powinni razem z Kaczyńskim umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Polsce spadł by kamień nie tylko z serca i duszy, ale i z portwela!
STAN
1 tyg. temu
Jackowski nie strasz ludzi bo sam uwierzysz w te bzdury co opowiadasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
pigwa
1 tyg. temu
Na tyle przepowiedni ile on już opublikował niewiele się spełniło. Takim jasnowidzącym jest każdy z nas. Jak sobie niektórzy podpiją nieżle to są lepszymi przepowiadaczami nawet jak ta Bułgarka...
Kkk
1 tyg. temu
Żenada juz tyle niby przepowiedział
Grzegorz
1 tyg. temu
Kiedy czytam Jackowskiego mam wrażenie,że on ma zawsze czarne wizję.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić