Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Jastrzębie-Zdrój. Poszukiwany 42-latek wpadł przez brak maseczki

1

42-latek z Jastrzębia-Zdroju postanowił zlekceważyć obowiązujące przepisy. Wyszedł z domu bez maseczki, co przykuło uwagę policjantów. Podczas legitymowania mężczyzny funkcjonariusze spostrzegli, że... jest on poszukiwany.

Jastrzębie-Zdrój. Poszukiwany 42-latek wpadł przez brak maseczki
Poszukiwany wpadł przez brak maseczki (Pixabay)

Od soboty w całej Polsce trzeba nosić maseczki - zarówno w publicznych przestrzeniach zamkniętych, jak i otwartych. Podczas jednej z ostatnich służb policjanci z jastrzębskiej policji zauważyli 42-letniego mężczyznę, który nie miał zakrytej twarzy.

Mundurowi zatrzymali się i chcieli zapytać pieszego o powód niestosowania się do obowiązujących przepisów. Podczas legitymowania okazało się jednak, że jastrzębianin, chcąc wprowadzić w błąd policjantów, podał dane swojego brata - relacjonują policjanci.

Policjanci nie dali się nabrać. Zmusili mężczyznę do tego, by podał prawdziwe dane. Gdy 42-latek to uczynił, okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

42-latek bez maseczki zatrzymany

Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu. Stamtąd trafi prosto do więzienia.

To jednak nie wszystko. Mundurowi sporządzili wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny za brak maseczki i podawanie fałszywych danych osobowych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić