o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Jest jak cudotwórca. Lekarz walczy z rakiem piersi i podbija świat

7
Podziel się

Lekarz z USA odnosi niezwykłe sukcesy w walce z rakiem piersi. Pomógł między innymi dwóm kobietom, które zaprzyjaźniły się przez chorobę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Jest jak cudotwórca. Lekarz walczy z rakiem piersi i podbija świat
Lekarz dokonuje cudów (Archiwum prywatne)
bEhoPlNh

Maria Lewis usłyszała druzgocącą diagnozę. Okazało się, że ma potrójnie ujemnego raka piersi. Wiele osób w jej rodzinie straciło życie przez nowotwory, co nie pomagało jej w nastawieniu do leczenia. Lekarze przewidywali, że pacjentka nie przeżyje dłużej niż pół roku. 50-latka postanowiła poszukać ostatniej nadziei u specjalisty z Los Angeles.

Lewis udała się do dra Roberta Nagourneya. Specjalista słynął ze stosowania nowej techniki leczenia. Profilowanie funkcjonalne polegało na sprawdzeniu, które leki będą działać na danego pacjenta. Rewolucyjna metod leczenia opiera się nie na genomice, ale na biologii komórki. Podejście Amerykanina zyskuje uznanie na całym świecie, gdyż jego pacjenci zazwyczaj wracają do zdrowia.

bEhoPlNj

Maria Lewis trafiła do kliniki w Los Angeles w czwartym stadium raka. Jej guz piersi miał 6 cm średnicy. Oprócz tego miała już przerzuty na węzły chłonne oraz nerki. Ekspert przygotował dla niej specjalną chemioterapię. Po trzech tygodniach nie czuła już guza w swoim ciele. Po kolejnych trzech tygodniach nie było już po nim śladu.

Połączyła ich choroba

Lewis usłyszała po chorobie, że przyjaciółka jej sąsiada cierpi na podobne schorzenie. Kobiety zadzwoniły do siebie, od razu załapały nić porozumienia. Rozmawiały przez wiele godzin. Rekonwalescentka namówiła Shellie Chrum do skorzystania z usług dra Roberta Nagourneya. Lekarz znalazł idealną kombinację leków, dzięki którym chora już po dwóch cyklach ich podania uzyskała znaczną poprawę wyników. Kobieta pokonała chorobę, nie tracąc nawet włosów podczas leczenia.

bEhoPlNp

Efekty pracy dra Roberta Nagourneya wzbudziły podziw na całym świecie. Szereg laboratoriów zaczęło używać w leczeniu pacjentów rozwiązań wynalezionych w Los Angeles. Skuteczność specjalisty potwierdziły wyniki badań. Na przykład odpowiedź na leki organizmów pacjentów z przerzutowym rakiem płuc wynosi zazwyczaj 30%. W przypadku terapii Amerykanina wynik wynosi 64,5%.

Ile kosztuje wyjątkowa terapia?

Instytut prowadzony przez dra Roberta Nagourneya ma określone ceny. Okazuje się, że poddanie się rewolucyjnej terapii to koszt niespełna 5 tysięcy dolarów. Obejmuje to analizę leku i omówienie wyników z odniesieniami do literatury. Pacjenci, których nie stać na leczenie, mogą otrzymać pokrycie kosztów, jeśli ich wnioski zostaną zatwierdzone przez fundację Vanguard Cancer Foundation.

bEhoPlNq
Zobacz także: Burmistrz wciągał coś nosem z blatu? Wyciekło nagranie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhoPlNK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Onkolog
2 miesiące temu
Co za dno,żenujący poziom dziennikarstwa, zero jakichkolwiek podstaw merytorycznych i zatruwanie ludziom głowy i robienie fałszywych nadziei takim dnem. To powinno być karane. To jest nieetyczne!!! Skandal!!!
,PROSZĘOPOMOC...
2 miesiące temu
.,dobry wieczór,bardzo Przepraszam,..że tutaj piszę.,nie wiem już co robić.,Jestem Samotną matką Dwójki Dzieci.,,Synek ma 5 lat a moja Córeczka 3 lata ukończyła ponad tydzień temu,. Sytuacja Nasza jest taka,że Ledwo Pokrywamy nasze Rachunki i Ledwo Starcza nam na życie, na podstawowe rzeczy...Dwa lata temu Wzięłam Kredyt... 4tyś na remont...Zimą na Ścianach Wychodziła Pleśń i Dzieci bardzo często Chorowały.. Remont był Konieczny dla ich Zdrowia.Rata kredytu to aż 800zł plus rachunki.. Ja Szukam pracy,. Biorę też Każdą Pracę dorywczą.. ale niestety ,.. pandemia Wszytko Utrudnia.,. Walczę z całych swoich sił..ale czuje jakbym uderzała w mur.. Decyzja o zamknieciu przedszkoli dla mnie jako samotnej matki zamyka mi też możliwości by zarabiać. Dzieci wymagają mojej opieki... na płacz mi się zbiera jak to piszę... boje się..to wszystko mnie przytłacza.. Wstyd mi że tu proszę .. ale błagam.. o jakiekolwiek wsparcie.. o to by ktoś mógł choć trochę Nam pomóc, jakkolwiek...będę Wdzięczna z całego Swojego Serca..Dziękuje., i jeszcze raz przepraszam... Życzę dobrego Wtorkowego Wieczoru, Agnieszka z Torunia. SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. ..
XXX
3 miesiące temu
I Wy wszyscy czytajacy wierzycie w te wypociny ?.....To jest najgorsza forma dziennikarstwa ,żerująca na ludzkiej nadziejii......
bEhoPlNL
Koko
3 miesiące temu
Pamietam, że była taka przepowiednia, że w tym roku zostanie wynaleziony lek na raka, że to będzie przełom i rewolucja. Może to wlanie to!
Sceptyk
3 miesiące temu
Niestety, wielkie kliniki, firmy farmaceutyczne, stare lekarskie pryki nie dopuszczą do rozwoju i upowszechnienia tej metody na szeroką skalę, bo wtedy straciliby miliardy dolarów (czy tam jakiejś podobnej waluty).
greg
3 miesiące temu
u nas mamy lepiej kk z rydzykiem i pisiorami, wysyla ludzi prosto do nieba, to jest duzo lepiej
ella
3 miesiące temu
jeśli to prawda, to jest naprawdę dobry news. Mam nadzieję, że Polscy lekarze wiedzą o co chodzi i że wkrótce będzie można stosować tę metodę leczenia w Polsce
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić