Juror "The Voice Senior" szczerze o swoim małżeństwie. Nie ukrywał niczego

21

Tomasz Szczepanik jest liderem zespołu Pectus, a teraz dał się dodatkowo poznać jako jeden z jurorów w programie "The Voice Senior". Gwiazdor TVP ostatnio zaszokował fanów, decydując się na opowiedzenie o swoim małżeństwie. Mało kto byłby tak brutalnie szczery.

Juror "The Voice Senior" szczerze o swoim małżeństwie. Nie ukrywał niczego
Tomasz Szczepanik nie wytrzymał. Wyznał, co się dzieje w jego małżeństwie (AKPA, AKPA, Gałązka)

Tomasz Szczepanik wyrasta na jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Niewątpliwie do tego sukcesu wokalisty zespołu Pectus przyczyniło się przyjęcie fuchy jurora w programie "The Voice Senior". Wraz z masową popularnością automatycznie wzrosło nie tylko zainteresowanie twórczością, ale i życiem prywatnym muzyka.

"The Voice Senior". Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus o swoim związku

Wokalista zdecydował się ujawnić prawdę o swoim małżeństwie w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie". Okazało się, że Tomasz Szczepanik i jego żona, Monika, tworzą zgrany duet nie tylko w życiu osobistym, ale i zawodowym. To właśnie partnerka jest menadżerką zespołu Pectus!

Wszystko poszło dość szybko. Miałem jedynie krótką naradę rodzinną z moją żoną – i jednocześnie menedżerką Pectusa, Moniką – opowiadał Tomasz Szczepanik w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Uczestniczka "The Voice Senior: do Trojanowskiej: Jesteś bardzo kontrowersyjna

Jak zapewnił Tomasz Szczepanik, w przypadku jego i żony łączenie życia prywatnego z zawodowym sprawdza się wyśmienicie. Wynika to jednak z faktu, że para rygorystycznie przestrzega tzw. wewnętrznego kodeksu. Polega on na rozdzielaniu czasu na zajmowanie się sprawami show-biznesu i bycie "normalnym" małżeństwem.

U nas sprawdza się doskonale. Mamy w domu taki prywatny, wewnętrzny kodeks. Rozgraniczamy, kiedy jesteśmy normalnym małżeństwem, a kiedy kolegami z pracy. Ale, oczywiście, nie da się tego tak kompletnie rozdzielić. Byłem już w związku, gdzie te światy były od siebie odległe i zdecydowanie wolę obecną wersję – podsumował Tomasz Szczepanik ("Świat i Ludzie").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić